Rubriky

Odhalte paty!

Detail dotváří celek. To platí i v případě slingback balerín. Na první pohled jednoduchá obuv, která vás ale uchvátí zajímavým detailem. Kráčejte jarem ve stylových balerínách a dopřejte nohám komfort, o kterém sní.

Slingback baleríny obletěly svět už loni a své místo mezi jarními trendy si vydobyly i letos. Objevte novinky Deichmann a odhalte paty ve svěžích modelech. Široká nabídka jarních balerínek chytne za srdce milovnice extravagance i módního minimalismu. Jakému stylu dáte přednost vy?

Minimalistické slingback baleríny v jednoduchém designu se ve vašem botníku rozhodně neztratí. Zapomeňte na černou a rozjasněte svůj outfit hravým barevným modelem. Ať už nosíte ráda tlumené, pastelové nebo naopak syté odstíny, určitě si z nové kolekce vyberete. Pro maximální pohodlí volte kožené modely z řady 5th Avenue.

Blýskněte se jako módní ikona! Inspirujte se hvězdným stylem zpěvačky Rity Ora a zakomponujte do svého jarního looku slingback baleríny z její nové kolekce, která vznikla v spolupráci se značkou Deichmann. Jedinečné atraktivní modely v imitaci krokodýlí kůže v kombinaci se zlatým nízkým podpatkem vyšperkují jakýkoliv váš outfit k dokonalosti!

Nechte vaše nohy alespoň občas odpočinout od vysokých podpatků a pořiďte si komfortní slingback baleríny. Je ten pravý čas dát odhaleným patám zelenou!

Aktuální kolekce slingback balerín značky Deichmann je k dostání v e-shopu www.deichmann.com. Doručení je zdarma.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Odhalte paty!”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *