Rubriky

Odhalte svou záhadnější stránku

Nová dámská vůně Laura Biagiotti Forever Touche d’Argent se opírá o výjimečnou ženskou schopnost dát smysl nekonečna každému druhu lásky. Forever Touche d’Argent odhaluje záhadnější stránku ženskosti: přitažlivou auru, kterou si každá žena pěstuje v svém nitru.

Vůně

Jordi Fernandez, mistr parfumér ze společnosti Givaudan, vytvořil výrazný voňavý podpis, vyjadřující komplexnost ženské duše novým způsobem. Vrchní tóny spojují zářivou svěžest jasmínu s aroma mořských řas a poté zdůrazňují sladkost černého rybízu a hrušky s dotekem růžového pepře. Srdce z tónů květin okouzluje delikátním akcentem slaného karamelu. V základě jsou tóny dubového mechu zvýrazněné čistým teplem vanilky, zatímco nesmírně hluboké dřevité pižmo exploduje v plné aroma fazolek tonka.

Flakon

Vytvořený ve spolupráci s Lutzem Herrmannem je vertikální interpretací symbolu nekonečnosti. Symbol objevil v roce 1655 matematik John Wallis a nazývá se také lemniscate, což v latině znamená mašle. Křivky stříbrné kovové mašle formují uzávěr flakónu vůně. Stříbrná barva zdobí i bílé vnější balení. Vizuál zobrazuje v pozadí ikonické španělské schody Trinità dei Monti, před nimiž se vyjímá krásná modelka Laura Chiatti. Oděná do smyslných večerních šatů Laura Biagiotti, které lemují její křivky.

K dostání ve vybraných sítích parfumerií.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Odhalte svou záhadnější stránku”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *