Rubriky

Odměna za vysvědčení

Konec školního roku pomalu, ale jistě klepe na dveře, a není pochyb o tom, že byl náročnější než kdy dřív. Odměňte malé školáky za úsilí a píli a vybavte je skvělými hrami či hračkami, které jim budou dělat společnost po celé prázdniny. A navíc dnes je Mezinárodní den děti…

Roztomilé překvapení

Mazlivé PLYŠOVÉ ZVÍŘÁTKO COCO S PŘEKVAPENÍM z heboučkého plyše a velkýma zářivýma očima na děti čeká ve stylovém papírovém kornoutku. Na jeho dně se navíc ukrývá malá figurka mláďátka, o které se holky a kluci budou s láskou starat. Z celkem 11 druhů okouzlujících zvířátek si mohou vybrat své nejoblíbenější, nebo je postupně nasbírat všechny.

V tajuplných vajíčkách BABY GEMMY se zase ukrývají kouzelní jednorožci s jedinečným zářivým šperkem. Jejich křídla mají suchý zip, takže si děti mohou svého malého jednorožce připnout třeba kolem ruky nebo na batůžek. Velký jednorožec má ve vajíčku svítící amulet, kterým ho děti mohou ozdobit, nebo ho nosit jako náhrdelník. Ve vajíčcích se ukrývají jednorožci v různých barvách a děti dopředu nikdy neví, který se vyklube právě z toho jejich.

Vítejte v novém Kitten Catfé

Děti si z něj v kelímku neodnesou kávu, ale roztomilou kočičku se 4 módními doplňky. Víčko kelímku se po otevření promění v měkoučký pelíšek, zatímco čajový sáček se rozpustí ve vodě a odhalí přívěšek s mini-kočičkou. V kelímcích KITTEN CATFÉ se ukrývá 24 různých kočiček a děti předem nikdy neví, kterou objeví.

Ve speciálním malém šálku pak najdou barvený náramek a přívěšek s jednou z 24 druhů minikočiček. Čím víc šálků nasbírají, tím rozmanitější náramek si vytvoří.

Nejen pro fotbalové fanoušky

Nová desková hra GÓL 10 přináší spoustu zábavy, akce a nečekaných zvratů. Je určena pro 2-5 hráčů a má jednoduchá pravidla, která se snadno naučí i ti, kteří se ve fotbalových pravidlech příliš nevyznají. Důležitá je dobrá strategie a pohotové rozhodování. Cílem hry je dát pět gólů, a zajistit si tak vítězství nad protihráči.

Kamarád z hlubin

Skvělým parťákem (nejen) pro letní dny se stane nová ROBO ALIVE ROBORYBA v krásných zářivých barvách, která ožije v umyvadle, vaně, akváriu či v bazénu. Plave v 5 směrech, potápí se a vypadá jako skutečná. Navíc po vložení do mrazivé vody změní její bílé pruhy barvu. Děti si mohou vybrat z 6 krásných barevných kombinací.

Zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a S

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Odměna za vysvědčení”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *