Rubriky

Omamná vůně pro silné ženy

„Mým záměrem bylo vytvořit neodolatelnou vůni, svěží a květinovou – takové jsou moje oblíbené parfémy. Bright Crystal Parfum je vůně ukrytá v nadčasově elegantním flakonu, jež vás zahalí svými svěžími a květinovými tóny,“ říká Donatella Versace. Vůně Bright Crystal Parfum je křišťálově průzračný pohár smyslnosti prostoupený jiskřivou zářivostí, vzácný voňavý klenot odhalující neobyčejnou krásu vyjádřenou spojením svěžích, energických a květinových tónů.

Omamná a smyslná vůně pro silné a sebevědomé ženy, které si zároveň zakládají na své ženskosti, svůdnosti a půvabu. Milují být obklopeny vůní kombinující neodolatelně šťavnaté a barvité tóny semínek granátového jablka s chladivou svěžestí ledového akordu, jiskřivým paprskem yuzu a lahodným karamelizovaným lesním ovocem. Vůní, jejíž ovocný úvod postupně vplouvá do náruče nádherných magnólií, pivoněk a lotosových květů, které umocňuje unikátní vonná složka Helvetolide®. Průzračnou a zároveň bohatou kompozici uzavírají svůdné tóny ambrového dřeva, pižma a mahagonu.

Úvodní tóny vůně jsou obohaceny o jedinečný akord karamelizovaného lesního ovoce, tím dosahují novou úroveň návykovosti, plnosti a šťavnatosti. Květinové a ovocné tóny jsou prozářeny speciální složkou Helvetolide®, spojující chvějivé a svůdné pižmové tóny s květinovými a lehce ovocnými akcenty.

Základ vůně tvoří intenzivní směs rafinovaných dřevitých a ambrových molekul (Norlimbanol® a Ambrox® Super) vyráběných unikátním ekologicky udržitelným způsobem, které dotvářejí výrazný a zároveň elegantní charakter celé kompozice.

Hlava – yuzu, granátové jablko, karamelizované lesní ovoce, ledový akord

Srdce – helvetolide®, lotosový květ, magnólie, pivoňka

Základ – ambrové dřevo, mahagon, ambrox®, pižmo

Rodina vůní: květinové – ovocné

Flakon vůně Versace Bright Crystal Parfum je vyjádřením bohatství a luxusu. Čiré sklo, čisté linie, v jeho stěnách lehce září jemně růžové tekutina uvnitř. Vysoce elegantní křišťálový uzávěr vybroušený do tvaru zářivého diamantu dokonale chrání buket ryzí čistoty.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Omamná vůně pro silné ženy”

Napsat komentář