Rubriky

Omlazující péče pro citlivou pleť

S věkem pokožka ztrácí aktivní schopnost hydratace a snižuje se také aktivita mezibuněčné komunikace. Klesá obsah kolagenu i ostatních pojiv a mění se struktura pokožky. Tyto změny mají bohužel viditelné následky. Základním principem je dostatečná hydratace ve spojení s výživou a ochranou. Ale co když je pokožka natolik citlivá, že běžnou péči nesnáší? Pak jsou tady přípravky na hranici kosmetiky a medicíny a patří k nim i MediCare.

Naše pleť stárne, s tím nic nenaděláme. Dříve nebo později dochází ke ztrátě její pružnosti a pevnosti. Pleť přestává být vypnutá a objevují se drobné i hlubší vrásky. Jde o přirozené změny, které kvalitní kosmetika umí regulovat a zdravou vitalitu pleti dokáže udržet v kterémkoli věku, takže určitě není důvod k panice.

Je vaše pleť reaktivní a péče o ni je náročná?

Dlouhodobé hledání a neustálé zkoušení vám nyní může ulehčit novinka na trhu RenoHyal od značky MediCare. Její péče se zaměřuje na hraniční problémy pleti a má prokazatelné účinky.

Krémy RenoHyal byly vyvinuty speciálně pro reaktivní pleť, která vykazuje známky stárnutí a potřebuje omladit. Existují ve 2 variantách – denní a noční a na pokožku působí ve 3 krocích. Nosiči aktivního účinku krému jsou 3 základní složky, z nichž každá řeší konkrétní problém a společně vedou k výslednému efektu: zpevnění a omlazení citlivé pleti.

 

 

 

 

 

Intenzivně hydratuje – obsahuje 100% nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, důležitou pro celkový refresh pokožky. Má vysokou schopnost penetrace, takže ji pokožka rychle přijímá a dokáže ji využít.

Revitalizuje a zbavuje pokožku únavy – obsažený Vitamin C posílí vitalitu pleti a jako silný antioxidant ji chrání před negativními vnějšími vlivy a předčasným stárnutím.

Omlazuje – o to se stará peptid Matrixyl. Jeho úkolem je retušovat nerovnosti pokožky, vyplňuje vrásky a podílí se na celkovém zpevnění jednotlivých struktur pokožky.

RenoHyal přináší nové možnosti cílené péče o citlivou pokožku, která jí nedovoluje stárnout předčasně. Má denní i noční variantu, a tak hýčká pleť po celých 24 hodin. Předností je také jeho čisté složení bez obsahu konzervantů a parfemací, které mohou pleť zbytečně dráždit.

Seženete je v lékárnách nebo e-shopu SynCare.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Omlazující péče pro citlivou pleť”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *