Rubriky

Osvěžující sprška přijde pleti vhod

V horkých letních dnech, kdy teploty stoupají vysoko nad 30˚C, vyhledáváme jakékoli osvěžení. Pokud nemáte možnost trávit je koupáním v bazénu nebo moří, můžete se osvěžit aspoň jemnou sprškou, kterou si kdykoli během dne nastříkáte na obličej. Kromě dodržování pitného režimu, to je samozřejmost…

SynCare HYDROGENIA je biominerální voda s vysokým podílem hojivých minerálních iontů a mimořádně zklidňujícími vlastnostmi. Vytváří jemnou osvěžující mlhu, která hydratuje, osvěžuje a zklidňuje pokožku. Můžete ji použít kdykoli během dne, zejména pak po slunění. V horkých dnech přináší příjemné osvěžení a vydatnou hydrataci.

Hydrogenia je k dostání v lékárnách a kosmetických studiích.

 

 

 

 

 

 

SynCare REVITALIA je revitalizující celulární voda s kyselinou hyaluronovou a liftingovým efektem. Přípravek kombinuje příjemné osvěžení s lehkou péčí o pleť. Pokožku okamžitě hydratuje a současně vypíná. Extrakt fíkovníku propůjčuje vodě výborné zklidňující účinky, mírní podráždění a začervenání. Přípravek REVITALIA oceníte během horkého počasí v kanceláři i na cestách. Nepostradatelná se stane při vašem pobytu u moře. Dopřejte si tuto obličejovou spršku po každé koupeli ve slané vodě. Zbaví jemnou pokožku obličeje zbytků soli a zanechá ji svěží a vypnutou.

Je k dostání v lékárnách a kosmetických studiích.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Osvěžující sprška přijde pleti vhod”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *