Rubriky

Paletky jako pro princeznu

Žijte naplno a v barvách s novou limitovanou edici paletek UD | PRINCE. Tyto paletky vzdávají holt kreativnímu géniovi Prince a je inspirována jeho naprosto originálním a ikonickým stylem a bezkonkurenčním sebevyjádřením. Jedinečné propojení s The Prince Estate přináší rozmanitou a však ucelenou škálu barev a textur inspirovanou toto hudební ikonou. Byly vytvořeny dvě paletky s 10 odstíny super bohaté na pigmenty, úžasné na blendování.

 

Připomeňme si tohoto amerického zpěváka, multiinstrumentalistu, textaře, sexsymbol a výraznou osobnost světové hudební scény, celým jménem Prince Rogers Nelson narozeného 7. června 1958 v Minneapolis v USA. Byl talentovaný už od dětství a naučil se hrát na soustu hudebních nástrojů. Jeho život byl pestrý, plný dobrých i horších let, vydal spoustu desek, některé velmi úspěšné a některé méně. Silným momentem v roce 2004 bylo vystoupení na předávání cen Grammy, kdy zazpíval s Beyoncé píseň “Purple Rain” a další písně. Aktivně pracoval na své tvorbě až do své smrti v roce 2016. Mimo této skladby určitě budete znát skladbu Kiss a Love Song, která odráží romance s Madonnou.

První paletka U GOT THE LOOK nabízí krémové perlové odstíny, zlaté jako paprsky při západu slunce, temné fialovo modré a také třpytivou černou.

Druhá paletka LET’S GO CRAZY odhaluje ikonickou krémovou fialovou, s metalickým efektem a také modrou s jemným třpytem. Tyto odstíny můžeme kombinovat mezi sebou nebo použít samostatně.

Zakoupíte v parfumeriích Sephora a na www.sephora.cz, na Slovensku také na www.douglas.sk.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Paletky jako pro princeznu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *