Rubriky

Parfém jako Rapsodie v modrém

Omamná, uhrančivá a libozvučná, stejně jako Gershwinova skladba Rapsodie v modrém. Taková je novinka Liqueur BPM parfémářského domu L‘Orchestre Parfum. Tradiční flakon ukrytý v krabičce s notovým zápisem – tentokrát ovšem zahalený do sytě modré barvy – v sobě skrývá omamný koktejl, jehož vznik ovlivnily vzdálené světy a prokletí básníci dnů včerejších i dnešních.

Šťavnatá aromatická kompozice startuje tekutou hruškou, světlým tabákem a smyslným kašmeranem. V srdci ukrývá sametovou kůži a madagaskarskou vanilku postavenou na základu z pačuli, ambry a vzácných dřev.

Značka L’Orchestre Parfum propojuje umění hudby a svět vůní vytvořených z těch nejlepších ingrediencí, ručně vyráběných ve Francii, vhodných pro ženy i muže, kteří dokážou „naslouchat parfému“… Jak o sobě říká zakladatel L‘Orchestre Parfum Pierre Guguen, je současně jak parfumérem, tak hudebníkem. „Mé nejintenzivnější zážitky a vzpomínky byly ovlivněny těmito dvěma světy, omamným světem vůní a uměním hudby. Ty dokážou tvořit dokonalou harmonii.“ L‘Orchestre Parfum vytvořil, aby oživil tyto emoce a zároveň se o ně podělil. “Umění nosit hudbu, naslouchat parfému“, to je jeho myšlenkou.

Kompletní sortiment značky L‘Orchestre Parfum lze zakoupit exkluzivně v parfumerii Myskino a na e-shopu www.myskino.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Parfém jako Rapsodie v modrém”

Napsat komentář