Rubriky

Péče s výtažky z lanýžů

Estée Lauder uvádí novinku Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Energy Dual Infusion. Jde o efektivní péči, která kombinuje dvojnásobnou koncentraci lanýžového výtažku Black Diamond Truffle Extract s nejnovější technologií pro zachování mladistvého vzhledu z řady Re-Nutriv. Dvě výjimečná séra jsou zabalená zvlášť, aby si ponechala svůj účinek. Spojí se až ve chvíli ryzí síly. Pleť je na omak pevnější, hladší a na pohled vypnutá, jasnější a má dokonce jednotnější odstín.

Kombinace dvou výjimečných sér

Obě séra jsou balena zvlášť. Vědci Estée Lauder navrhli dvoukomorový obal, díky němuž si oba flakony udržují unikátní a optimální hladinu pH. Receptury se ovšem smíchají při aplikaci a spojí své účinky ve chvíli ryzí síly, jakmile se dotknou pleti.

Zlatavé flakonky ukrývající regenerační elixír s dvojnásobnou koncentrací lanýžového extraktu Black Diamond Truffle Extract a technologii pro zachování mladistvého vzhledu z řady Re-Nutriv. Dávají pleti energii a zesilují její přirozeně přítomný kolagen.

Platinová lahvička ukrývá elixír s efektem obnovy textury a zvýšení jasu a směs zjemňujících činidel s okamžitou působností, které podporují sjednocený odstín pleti a jemnější texturu. Rozjasňující optické částice doplňují přirozenou zář pleti.

Dvojnásobně koncentrovaný výtažek z lanýže

Na jihozápadě Francie roste lanýž Black Diamond. Pro řadu Re-Nutriv získává Estée Lauder od jejich jediného producenta ty nejlepší. Poté spouštíme náš unikátní proces koncentrace a čištění, při němž vzniká exkluzivní výtažek Black Diamond Truffle. Ve dvojnásobné koncentraci vykazuje exkluzivní výtažek Black Diamond Truffle na pleti významné blahodárné účinky. Testy in vitro prokázaly, že podporuje přirozenou hladinu energie kožních buněk a že zvýšil míru přežití kožních buněk, které byly uměle vystaveny intenzivnímu stresu způsobenému UV zářením. Povzbuzením a obnovou původní energie pleti probouzí výtažek Re-Nutriv Black Diamond Truffle viditelnou vitálnost pleti. Za zrodem výtažku Black Diamond Truffle stojí více než 10 000 hodin práce. Takový poklad jsme vetkli do samotného srdce New Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Energy Dual Infusion.

Pro mladší vzhled pleti po delší dobu

Re-Nutriv už více než deset let znamená špičku epigenetického výzkumu péče o pleť. Novinka Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Energy Dual Infusion poprvé představuje další technologii Re‑Nutriv pro udržení mladistvého vzhledu, která se opírá o inovativní systém SIRT-2. Výzkum v relativně mladém oboru mechanobiologie dokazuje, že se s přibývajícím věkem přirozený tvar kožních buněk bortí. Tyto buňky se pak méně ochotně vážou k síti proteinů, která je obklopuje, a přispívají k vadnutí pleti. SIRT-2 hraje klíčovou roli pro tvar kožních buněk a technologie Re-Nutriv SIRT-2 v testech in vitro dokázala, že pomáhá buňkám získat zpět mladistvý tvar a chovat se jako mladší buňky po delší dobu. Tato nová technologie se řadí po bok technologiím Re-Nutriv SIRT-1, SIRT-3 a patentované SIRT-6, které dokáží udržet mladistvý vzhled a které cílí na několik anti-age faktorů. Patří mezi ně například zlepšení životnosti kožní buněk a jejich přirozené schopnosti produkovat energii.

Transformační regenerace s lehoučkou texturou

Lehoučká hydratační textura byla navržena tak, aby se rychle vstřebala do povrchu pleti. Pleť obohacená o perly z jižních moří a jemné částice 24karátového zlata se na pohled ihned rozzáří a působí jemněji a hedvábněji. Po jednom týdnu dochází k redukci jemných vrásek. Pleť je zářivější, přirozeně jasná a vypadá dokonaleji. Pleť má jednotnější odstín, její textura je jemnější a bezchybně hladká. Po čtyřech týdnech dává novinka Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Energy Dual Infusion pleti pevnost a výraznější rysy. Dochází k odhalení uhrančivé vitality a jasu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Péče s výtažky z lanýžů”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *