Rubriky

Petra Měchurová sbírá ocenění i ve světě

Petra Měchurová, jedna z nejvýznamnějších osobností české kadeřnické scény a majitelka stejnojmenného salonu v Praze, se umístila mezi třemi nejlepšími kadeřníky z celého světa ve finále soutěže International Hairdressing Awards („Mezinárodní kadeřnická ocenění“). Konalo se 3. února 2019 v Madridu.

International Hairdressing Awards je nejprestižnější světovou soutěží pro kadeřníky, která není spojena s žádnou kosmetickou značkou. Každoročně se jí zúčastní kadeřníci v šesti kategoriích a jejich díla posuzuje nezávisle volená komise pěti světových kadeřnických špiček. Petra Měchurová byla letos nominována v kategorii International Hairdresser of the Year („Mezinárodní kadeřník roku“), kde se umístila mezi třemi nejúspěšnějšími po boku Angela Seminary. Kolekci „I AM“ s Petrou přijela představit i top stylistka jejího salonu, kadeřnice Lucie Janyšková. Do Madridu zavítalo mnoho slavných kadeřníků, mezi nimiž se objevili například Tony Rizzo, Carlo Bay, Xpression Creativos a další.

Petra slaví úspěchy nejen v zahraniční, ale i na domácí scéně, což dokazuje i její vítězství v předposledním ročníku soutěže českých a slovenských kadeřníků Czech & Slovak Hairdressing Awards v kategorii Dámský komerční účes. Pravidelně je její jméno spojováno s účesy významných osobností, mezi nimiž se v poslední době objevily například Dagmar Havlová, Petra Kvitová a česká blogerka a módní guru Ina T., které Petra zcela změnila image z tmavovlásky na platinovou blond.

„Práce s vlasy mě vždy bavila, stejně jako celková péče o salon a jeho tým. Moci se zároveň účastnit soutěží tohoto kalibru a tvořit ve společnosti těch nejlepších světových kadeřníků je skutečná pocta. Vnímám to také jako obrovskou motivaci a zodpovědnost vůči klientům našeho salonu, pro které se já i celý náš tým snažíme neustále zlepšovat a získávat novou inspiraci,“ okomentovala Petra Měchurová svou účast v prestižní soutěži.

Členové týmu Salonu Petra Měchurová jsou pečlivě vybíráni samotnou Petrou a všichni kadeřníci procházejí jejím osobním školením předtím, než jsou jim svěřeni první klienti. Juniorské kadeřníky Petra nově podporuje také jako fotografka jejich účesových kolekcí, které nesou název XY Generation.

Salon Petra Měchurová sídlí v Králodvorské ulici v centru Prahy a jeho kadeřníci v čele s Petrou Měchurovou již 17 let pečují o vlasy klientů všech věkových kategorií. Design účesu je vždy vytvářen každému zákazníkovi na míru, ať už je milovníkem klasické krásy a pravidelné kvalitní péče o vlasy, nebo dává přednost moderně s nádechem extravagance.

 

Petra Měchurová s dětmi

Foto z oceněné kolekce I AM

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Petra Měchurová sbírá ocenění i ve světě”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *