Rubriky

Podpis rtěnkou

Současná generace žen přebírá kontrolu nad všemi aspekty svého života. Její životní styl byl inspirací k vytvoření nové řady tekutých rtěnek Rouge Signature od značky L’Oréal Paris (299,90 Kč), které mají v sobě pigmenty lehké tak, že je na rtech neucítíte. Poselství nové generace žen je jasné: méně je více. Méně textury, více barvy. Méně úsilí, více efektu. Je na čase zanechat po sobě podpis.

„Již po léta jsou dlouhotrvající rtěnky některými ženami milovány, jinými zase nenáviděny. Zbožňují jejich intenzitu barvy a výdrž, ale vadí jim jejich těžké, často vysušující složení, díky kterému ji na rtech cítí po celý den. Našli jsme cestu, jak změnit jejich názor. Klíčem je unikátní formule nabitá pigmenty, dodávající příjemný pocit na rtech, stejně jako dlouhotrvající výdrž. Pro mě je Rouge Signature novou generací tekutých rtěnek, hlavně proto, že ji na rtech vůbec necítíte,“ vysvětluje ZAK YOPP, L’Oréal Paris Global Vice President Makeup.

Všichni vidí, že ji máte; ale vy ji necítíte

Zanechte polibek, ne otisk rtěnky. Vypadá to, že při výběru rtěnky musí ženy volit mezi příjemným pocitem při nošení a výdrží. Časy se ale mění a díky inovativní technologii nové rtěnky Rouge Signature není třeba dělat kompromisy. Nesmazatelná rtěnka zahalí vaše rty do intenzivní, dlouhotrvající barvy plné pigmentů a zanechá na nich ultra tenký film, díky složení na bázi vody a oleje. Vaše rty tak mohou svobodně dýchat a vy můžete udělat dojem na první pohled. Méně je více.

Podpis vašich rtů

Učiňte prohlášení, aniž byste musela říci jediné slovo díky rozsáhlé řadě devíti odstínů od okouzlující růžové k temně švestkové se jmény odstínů tak výjimečnými, jako jste vy.

Rtěnka, která vás vystihuje

„Co na těchto rtěnkách miluji, je jejich dlouhotrvající výdrž, aniž by rty vysušovaly jako ostatní matné rtěnky, a intenzivní barva, která se ze rtů nevytrácí. Na rtech jsou příjemné, necítíte, že byste je vůbec měla, i když zahalí rty bohatými pigmenty. Precizní profesionální aplikátor ve tvaru slzy umožňuje jednoduchou aplikaci, ať jste kdekoliv,“ říká VAL GARLAND, L’Oréal Paris Global Makeup Artist.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Podpis rtěnkou”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *