Rubriky

Podtrhněte svoji krásu v každém věku

Značka Lancôme je známa jako průkopnická značka, která jako jedna z prvních začala vyvíjet péči zaměřenou na zralejší pleť. Ctí víru, že ženy nechtějí pouze skrývat známky stárnutí, ale místo toho raději oslavují svůj vzhled, sebejistotu a individualitu. Pro tyto ženy je zde řada Rénergie Multi-Glow, péče, která naplňuje tyto nároky a odhaluje přirozenou krásu v každém věku. Novinkou je noční péče Rénergie Nuit Multi-Glow vyvinutá se spolupráci s ambasadorkou Lancôme Isabellou Rossellini.

Známá herečka Isabella Rossellini pomáhala při vývoji receptur vytvářených na míru zralé pleti. Navštěvovala laboratoře a experty značky Lancôme, díky čemuž s vámi může sdílet vzrušující příběh řady Rénergie Multi-Glow a jeho úžasného vlivu na pleť. Novinkou je Rénergie Nuit Multi-Glow, výjimečná noční péče pro ženy, které potřebují chránit pleť nejen přes den, ale v noci. Jedinečné složení pleť přes noc regeneruje a zklidňuje. Ráno bude vaše pokožka opět odpočinutá a plná života.

Rénergie Nuit Multi-Glow Intenzivní noční péče

Není tajemstvím, že spánek hraje zásadní roli pro krásně vypadající pleť. Jak říká Isabella Rossellini: „V noci odpočívají všechny vaše orgány. Stejně tak odpočívá vaše pleť, regeneruje a obnovuje se. Proto je ideální přes noc pleť hýčkat a vyživovat.”

Noc kvalitního spánku pomáhá pleti odvrátit příznaky stárnutí, díky buněčné obnově a mikrocirkulaci, která optimalizuje produkci kolagenu v pleti. Ženy ve věku nad 60 let jsou však náchylnější ke spánkovým poruchám. Cyklus jejich hlubokého spánku je desetkrát kratší a představuje pouze 5 % celkového času stráveného spánkem. V důsledku toho se začíná pleť ochabovat, ztrácí elasticitu a vitalitu, zmatňuje a dehydratuje se.

Nová noční péče Rénergie Nuit Multi-Glow, která byla speciálně vyvinuta proti boji se známkami stárnutí pleti přicházejícími s nedostatkem plnohodnotného spánku. Luxusní, návykově příjemná textura obnovuje přirozený jas, jako by se pleť celou noc regenerovala během plnohodnotného spánku. Jedinečná vyživující a zklidňující receptura kombinuje osm rostlinných olejů s ceramidy, omega 6 & 9 mastné kyseliny, výtažek z lněných semínek a plodů Schizandry.

Složení Rénergie Nuit Multi-Glow je bez obsahu parabenů, minerálních olejů či silikonů, a napomáhá pleti obnovit její přirozený jas. Do nového rána se budete probouzet s půvabně narůžovělou, odpočatou, kvalitně vyživenou a zpevněnou pletí.

Rénergie Nuit Multi-Glow obsahuje následující tři doplňkové látky, které okamžitě transformují pleť:

  • Výtažek ze lněného semínka, který obnovuje pevnost a odolnost pleti, a zároveň snižuje výskyt vrásek,
  • Výtažek z bobulí Schizandry neboli klanoprašky, která napravuje, sjednocuje a navrací pleti rovnováhu a napomáhá jí ke zklidnění,
  • Ceramidy, které v kombinaci s omega-6 a 9 mastnými kyselinami pleť vyživují, zvyšují její vitalitu a obranyschopnost.

Noční krém Rénergie Nuit Multi-Glow je speciálně vyvinut a přizpůsoben pro potřeby žen nad 60 let. Působí na viditelné vrásky, které jsou pak méně patrné. Pleť rozjasňuje, dodává jí energii, v důsledku čehož pleť vypadá více odpočatě. Vyživuje a přes noc posiluje přirozenou ochrannou kožní bariéru a dbá na specifické potřeby zralé pleti. V testu 92 % žen uvedlo, že jejich pleť vypadala po použití odpočatější a pevnější, 100 % žen po 4 týdnech pravidelné aplikace uvedlo, že jejich pleť byla jemnější a pružnější.

Noční krém je dostupný ve všech distribucích od května 2020.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Podtrhněte svoji krásu v každém věku”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *