Rubriky

Pomalá krása pro rychlý svět

Salon OliOla Organic Beauty zařadil do své nabídky novinku: 105 minut dlouhé ošetření, které kombinuje ayurvédskou masáž obličeje včetně čištění s masáží rukou a stimulací akupresurních bodů na nohách pro ženskou hormonální rovnováhu. Je tak nejkomplexnějším ošetřením obličeje, těla i duše, které vás čeká v prostředí luxusního beauty salonu.

Spa kosmetické ošetření Inlight prospívá tělu v mnoha rovinách – kromě hlubokého čištění a regenerace unavené či sluncem poškozené pleti je i výbornou terapií pro duši a smysly. Procedura obnovuje správné fungování pokožky, a to bez zarudlého, nateklého obličeje. Relaxační masáž aktivující lymfu obličeje se snoubí s principy blahodárné aromaterapie a výsledkem je intenzivní odpočinek a rozzářená pleť.

V salonu OliOla Organic Beauty si užijete kosmetické rituály, při kterých se používají přírodní elixíry v 100% BIO kvalitě a účinné hojivé balzámy na pleť. Bio-Lipophilic Matrix®, srdce všech výrobků Inlight® péče o pleť, je jedinečná směs čistých, za studena lisovaných olejů v BIO kvalitě, pečlivě vybraných pro jejich podobnost s přirozenou ochrannou vrstvou pokožky. Tato kombinace bylinek a technik byla vyvinuta tak, aby dodávala pleti nepostradatelné přírodní látky nutné k výživě a regeneraci. Procedura napomáhá i biochemickým, fyziologickým a imunitním procesům, které posilují absorpční a detoxikační schopnosti pleti.

BIO výrobky Inlight® dodávají pleti bohatou aktivní směs silných antioxidantů a živin. Pleť rozzáří zevnitř, neucpávají póry a nezanechávají nečistoty. Značka Inlight® vznikla s respektem k etickým principům a BIO životnímu stylu. Etická péče o pleť znamená chovat se s úctou k životnímu prostředí a jeho zdrojům. Inlight® BIO péče o pleť navíc přináší smyslné a obohacující prožitky.

Inlight  péče o pleť, tělo a duši

Péče obsahuje: Konzultaci, vyloučení možných alergenů. Koupel rukou v lázni s levandulovým olejem, masáž hlavy – stimulace endorfinu, 2x hloubkové čištění pokožky obličeje čisticím bio balzámem, čisticí masku s abrazivními částečkami a při jejím působení ajurvédskou masáž pleti, krku, dekoltu, která uvolňuje napětí, aktivuje hluboká centra v mozku a obnovuje rovnováhu energií vašeho těla, stimulaci akupresurních bodů a aktivaci lymfatických žláz. Výživnou masku a zároveň masáž rukou. Stimulaci akupresurních bodů na nohách pro ženskou hormonální rovnováhu. Aplikaci závěrečné péče.

Ošetření: 105 min. za 2 490 Kč

Inlight kompletní péče o obličej a dekolt

Péče obsahuje: Konzultaci, vyloučení možných alergenů, přípravné čištění pleti, masáž hlavy, 2x hloubkové čištění pokožky obličeje čisticím bio balzámem, ajurvédskou masáž a stimulaci akupresurních bodů s lymfodrenáží. Ta uvolňuje napětí, aktivuje hluboká centra v mozku a obnovuje rovnováhu energií vašeho těla. Vyživující masku, masáž rukou. Závěrečnou hydrataci pokožky obličeje a dekoltu.

Ošetření: 75 min. za 1 790 Kč

Inlight mini péče o obličej

Péče obsahuje: Konzultaci, vyloučení možných alergenů, přípravné čištění pleti, čištění pokožky obličeje čisticím bio balzámem. Vyživující masku, masáž rukou. Závěrečnou hydrataci pokožky obličeje a dekoltu.

Ošetření: 40 min. za 1 290 Kč

Filozofie OliOla: Pomalá krása pro rychlý svět

OliOla Spa Salon nedělá kompromisy mezi zdravím a krásou. Veškeré výrobky jsou pečlivě vybírány tak, aby kromě funkčnosti byly bez škodlivých chemických substancí. Žádné parabeny, sulfáty, amoniak, umělá barviva nebo aroma, silikony… nic takového v OliOla nenajdete. Vyškolený personál pracuje s přípravky z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin, fair trade surovin, organických extraktů a esenciálních olejů. 90 % přípravků je veganských a samozřejmě netestovaných na zvířatech. Vše krásně voní a je plné výtažků z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin a esenciálních olejů s odkazem na ajurvédskou medicínu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pomalá krása pro rychlý svět”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *