Rubriky

Pomocník na cesty: Kosmetika v taštičkách z upcyklovaného materiálu

OMORFIA, česká značka holistické přírodní kosmetiky, uvádí letní novinku – cestovní sady ve třech variantách pro každý druh pleti. Taštičky na sady jsou vyrobeny z upcyklovaného materiálu a obsahují kompletní péči o pleť sbalenou na cesty. Každá z nich obsahuje kompletní rituál krásy, tři produkty péče o pleť ve zmenšených velikostech, které vydrží přibližně měsíc.

Prostorné kosmetické taštičky s poutky na produkty ušila mladá česká návrhářka Věra Ryšková, která tvoří pod značkou RYVERA. „Upcyklace je podle mého názoru cesta k udržitelnosti, a proto jsem při výrobě cestovních kosmetických taštiček zvolila tento způsob. Taštičky, ve kterých jsou produkty zabaleny, jsou ušité z odstřižků látek, kterým jsme tímto způsobem dodali krásné a praktické uplatnění,“ říká Monika Petrásková, zakladatelka značky Omorfia.

Uvnitř taštiček najdete čisticí a odličovací balzám Zen Purity, pleťové tonikum Jasmine Dew a jedno z pleťových olejových sér. Zákaznice si můžou vybrat dle svého typu pleti sadu s rozjasňujícím sérem Bright Star, sadu s protivráskovým sérem Divine Elixir s koenzymem Q10 anebo sadu Skin Superfood s retinolem, vhodnou pro suchou pleť.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pomocník na cesty: Kosmetika v taštičkách z upcyklovaného materiálu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *