Rubriky

Ponořte se do estetické svěžesti

Již od svého vytvoření v roce 1988 je vůně Cool Water pro značku Davidoff oceán nevyčerpatelným zdrojem inspirace. Tento rok Cool Water míří zcela novým směrem a představuje kreativní limitovanou edici. Rázné, okázalé a rafinované vůně vynikají svými dynamicky grafickými, pestrými vlnami. Od perfektních příbojů vyhledávaných surfaři až po hravou vodu omývající písečné mořské břehy vlny odhalují tajemství skrytá v hlubinách. Ve svém tajuplném jazyce nám šeptají o záhadných pokladech oceánu.

Davidoff Cool Water Man Summer Edition (EDT, 125 ml, 1 990 Kč)

Pánská vůně vás zaujme jiskřivými akordy mandarinky. Tu protíná výrazné mátové srdce, díky kterému je vůně svěží a intenzivní. Základní tóny santalového dřeva dodávají této citrusové, čerstvé a energické vůni sílu a mužnost.

 

 

 

 

Davidoff Cool Water Woman Summer Edition (EDT, 100 ml,1 990 Kč)

Zbrusu nová květinově ovocná dámská vůně se otevírá vábivými lahodnými tóny melounu, které osvěžují chladivé lístky máty. Charakteristické aroma jemných delikátních konvalinek kontrastuje s bohatou a smyslnou stopou kořene kosatce.

 

 

 

Davidoff Cool Water Sea Rose Summer Edition (EDT, 100 ml,1 990 Kč)

Druhá dámská vůně z letní edice dokonale propojuje vysoké tóny jiskřivé mandarinky s bohatou a zářivou smyslností růžového srdce. Tento fascinující kontrast je podtržen akordy ušlechtilého kašmeranu, který dodává této svěží a slastné vůni hloubku a rafinovanost.

 

 

Ve znamení vln

Jak je charakteristické pro estetiku řady Cool Water, tyto tři vůně si zachovávají ikonické flakony, od střízlivých a elegantních linií Davidoff Cool Water až po ladné křivky připomínající kapku vody vůní Davidoff Cool Water Woman a Davidoff Cool Water Sea Rose. Elegantní krabička zobrazuje stylizovanou kresbu příboje v odpovídajících barvách.

Dostupnost

Limitovaná kolekce vůní Davidoff Cool Water je dostupná od března 2019 ve vybraných parfumeriích.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ponořte se do estetické svěžesti”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *