Rubriky

Pozdravy z ráje

Ať už budete trávit dovolenou kdekoliv, můžete si být jistí, že v oblečení z nové kolekce Paradise od dětské módní značky Cool Club se budou vaše děti cítit jako v ráji. Kolekce zahrnuje pohodlné a skvěle padnoucí modely inspirované bezstarostnými letními dny plnými slunce a nevšedních zážitků, jež se vám budou hodit na výlety po krásách naší země i na cesty do exotiky.

Na křídlech letního vánku

Slušivým kouskům pro dívky dominují modré odstíny vody a nebe a také energická korálová barva, která odkazuje na život pod mořem. Jde o módní barvu letošní sezony, jež působí honosně, elegantně a velmi lichotivě, takže skvěle zapadne do šatníku každé malé slečny. Obohaťte ho o vzdušné šaty a halenky s oblíbenými motivy plameňáků nebo sladkého ovoce, ale také o šortky s volánky, které jsou jako stvořené pro horké dny.

Kamarádi z moře

Děti milují mořská stvoření, protože jsou úžasná a tajemná. Patří tak k nezbytné výbavě na letní prázdniny, jež jsou příslibem nejrůznějších dobrodružství. Právě to odráží letní kolekce pohodlného chlapeckého oblečení v souladu s nejnovějšími trendy. Motivy surfování a ostrovů společně s veselými odstíny modré, šedé a limetkově zelené barvy dokonale zapadají do atmosféry prázdninové zábavy.

Hurá do vody

Nezbytnou součástí letní kolekce jsou plavky a plavecké šortky, které poskytují komfort a ochranu před sluníčkem. Dětská pokožka je velmi citlivá, proto jsou všechny kousky vyrobené z UV ochranného materiálu. Díky roztomilým motivům mořských tvorů se v nich navíc budou děti cítit jako ryby ve vodě.

Letní kolekci zakoupíte ve vybraných prodejnách: Bambule Westfield Chodov, Centrum Černý most, NC Eden, OC Letňany, OC Krakov, OC Olympia Plzeň, OC Nisa Liberec, OC Olympia Brno, OC Šantovka Olomouc a Sparkys Václavské náměstí Praha, Géčko České Budějovice, Citypark Jihlava, OC Forum Ústí nad Labem, OC Olympia Olomouc a HM Studio Fórum Nová Karolína

Vybrané modely letní kolekce můžete nakupovat i z pohodlí domova online na www.sparkys.cz/obleceni

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pozdravy z ráje”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *