Rubriky

Poznejte svou pleť během okamžiku

Pro dosažení krásné pleti vyvinula značka Lancôme chytrou diagnostiku pleti, díky které dokáže poskytnout expertní poradenství a řešení na míru.

Lancôme nyní představuje Skin Screen: exkluzivní, průlomovou analýzu pleti pro každou ženu, inspirovanou klinickými studiemi a dermatologicky schválenými přístroji pro analýzu pleti. Nyní je dostupná v Lancôme Beauty Institute v Praze. Skin Screen představuje průlomovou kombinaci technologie tri-polar světla a pokročilého algoritmu, díky které vyhodnotí 8 klíčových parametrů pleti. Lancôme Beauty poradkyně vám tak mohou doporučit nejvhodnější produkty přímo pro vaši pleť.

Unikátní analýza 8 parametrů pleti

Lancôme Skin Screen představuje nejpřesnější a nejpokročilejší systém pro analýzu pleti. Desítky let expertizy v péči o pleť jsou nyní díky umělé inteligenci a unikátním algoritmům digitalizovány a přináší analýzu vaší pleti i do Lancôme Beauty Institute. Zařízení poskytuje optickou analýzu díky technologii tri-polar světla v kombinaci se standardním multi-polarizačním světlem s UV paprsky, spojenou s umělou inteligencí a algoritmem pro počítačovou analýzu. Výsledkem jsou obrazy celého obličeje ze všech úhlů (pravá a levá část obličeje a čelní pohled) založené na celkových parametrech pleti, včetně specifických analýz získaných pouze technologií Lancôme.

Lancôme Skin Screen snímá pleť obličeje zepředu (0°) a z obou stran (pod úhlem 33°zleva a 33°zprava). Ergonomický design a především samootáčecí mechanismus zajistí rychlé a přesné zachycení pleti ze všech stran bez nutnosti pohybu zákaznice.

Technologie Tri-Polar světla

Tři různé světelné režimy Lancôme Skin Screen pro každý úhel snímání. Každý z nich poskytuje odlišné optické vlastnosti, které identifikují odlišné problémy pleti:

  • Bílé světlo pečlivě vybraného a vyváženého spektra umožňuje objektivní zhodnocení nejdůležitějších charakteristik povrchu pleti.
  • Křížově polarizované bílé světlo je vytvořeno pomocí polarizátoru kolmo umístěného přes čočku kamery. Odfiltrovává zrcadlící se povrchové odlesky a tím zlepšuje viditelnost podpovrchových detailů jako např. zvětšující se hnědé skvrny a červená místa. V tomto světelném režimu je využita technologie RBX, která na výsledném obrázku zobrazuje melanin (hnědá) a hemoglobin (červená).
  • Režim UV světla nám dovoluje analyzovat UV poškození. Funguje na principu blízkého ultrafialového záření (UVA), využívající silné záblesky s pásmovou propustností na 365 nm. Příslušné záření je pečlivě zvoleno, tak aby odpovídalo všem bezpečnostním standardům pro oči a pokožku.

Unikátní parametry od Lancôme:

Hydratace & Pevnost

Lancôme Skin Screen představuje dva unikátní parametry –hydratace a pevnost pokožky – využívající unikátní algoritmy pro poskytnutí kompletní péče o pleť.

Jednou z důležitých funkcionalit, díky které služba analýzy pleti Lancôme Skin Screen vyčnívá, je zhodnocení stavu hydratace pokožky. Lancôme Skin Screen vyhodnotí stav hydratace pokožky od nízké po vysokou na základě odpovědí zákaznice v dotazníku vedeného zkušenou Beauty poradkyní.

Dalším ukazatelem, který Lancôme Skin Screen vyhodnocuje, je analýza ochabnutí pleti –nebo také její pevnost.

S přibývajícím věkem pokožka ztrácí dva v pleti přirozeně se vyskytující proteiny, kolagen a elastin, které přispívají k udržení plnosti pleti, elasticity a tonicity. S jejich úbytkem dochází k ochabnutí pleti ve spodní části obličeje, které je jedním z nejobávanějších projevů u žen.

Přední fotoaparát Lancôme Skin Screen vyfotí s režimem bílého světla váš obličej a vyhodnotí úroveň povadlosti pokožky ve spodní části obličeje. Tato fotografie je poté porovnána s naší databází a díky učícímu se algoritmu v kombinaci s umělou inteligencí dokáže Skin Screen přesně vizualizovat oblasti obličeje, které jsou nejvíce povadlé.

Expertiza v oblasti pleti vychází ze znalostí získávaných společností L‘Oréal díky Skin AgingAtlases, který 20 let sbírá poznatky L‘Oréal Reasearch& Innovation v oblasti klinických příznaků u žen a mužů. Skin Atlasesnám umožňuje zhodnotit nebo predikovat obecné známky stárnutí obličeje a je používán pro klinické zhodnocení kosmetických a dermatologických ošetření.

Díky kombinaci technologie tri-polar světla a pokročilého algoritmu dokáže Lancôme Skin Screen nabídnout vynikající diagnózu a poskytnout nejpřesnější rutinu péče o pleť.

Znáte opravdu svoji pleť?

6 kroků k personalizované rutině

Lancôme Skin Screen je nyní dostupná i Lancôme Beauty Institute v Praze, kde se o vás postará zkušená beauty poradkyně a projde s vámi jednotlivé kroky:

  1. Vyfocení obrázku na Skin Screen –ideálně bez make-upu.
  2. Vyplnění formuláře –budete tázáni na vaše problémy s pletí, věk a současnou rutinu péče o pleť.
  3. Představení výsledků –beauty poradkyně vám představí výsledky kroků 1 a 2. Osm měřených paramentů bude hodnoceno na stupnici od „excelentní“ až po „oblasti zvýšeného zájmu“, včetně intuitivního barevného rozlišení od zelené po červenou.
  4. Zhodnocení problémů s pletí –kompletní posouzení všech analyzovaných parametrů a problémů s pletí na základě pořízených obrázků s možností přiblížení jednotlivých částí obrázku.
  5. Přizpůsobení péče o pleť –vaše beauty poradkyně vám navrhne rutinu péče o pleť na míru.
  6. Sdílení výsledků –dostanete od nás shrnutí výsledků včetně doporučené rutiny péče o pleť.

Analýza pleti pomocí zařízení Skin Screen je zdarma a trvá přibližně 20 minut. Služba je dostupná v Lancôme Beauty Institute v Praze.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Poznejte svou pleť během okamžiku”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *