Rubriky

Přirozenost s kapkou glamour stylu

Charming women in smart outfits are smiling and looking at camera against golden background; Shutterstock ID 1500025274; purchase_order: ALCINA Make-up; job: Make-up Natural Glam 2021; client: ALCINA Make-up; other: Sandra Vollgraf 1500025274 attractive, background, beautiful, beauty, blonde, body, bright, brunette, curls, diamonds, dress, elegance, elegant, emotion, face, fashion, female, femininity, flowers, friend, friendship, garden, girl, glamour, gold, golden, gorgeous, hair, jewellery, lady, lips, luxury, makeup, model, natural, party, perfection, portrait, rich, romantic, sensual, sensuality, shine, skin, summer, woman, women, young, Alcina, Make-up, Natural Glam 2021, blue eyes, gold background, Apparel, Clothing, Dress, Female, Human, Person, Woman

Přirozené a decentní líčení si na podzim a v zimě zaslouží kapku glamour efektu. Perfektní a oslnivý look pro každou příležitost vykouzlíte s novou limitkou ALCINA Natural Glam. Objevíte v ní především multifunkční přípravky, které lze využít vícero způsoby, a jemné denní i intenzivní večerní líčení s nimi bude snadné a rychlé.

Glam Eyeliner

Tekuté oční linky nabízejí hned dvě možnosti použití. Nanést je můžete klasicky podél linie řas, stejně tak je ale lze následně rozetřít a přeměnit v glamour oční stíny. Oslní vás svou vysokou pigmentací, efektním třpytivým finišem i dlouhou výdrží, kdy vás zvládnou krášlit až po dobu 9 hodin. Lze je také vrstvit a ještě více tak zesílit intenzitu barvy.

K dostání v odstínech greybrown a gold.

Satin Eyeshadow Pen

Saténové oční stíny v tužce Satin Eyeshadow Pen vynikají elegantním lesklým finišem a krémovou texturou, která umožňuje dvě možnosti aplikace. Můžete je nanést jako oční linku, nebo rozmazat pomocí prstů či štětce na oční stíny. Nanášení i roztírání je snadné a pohodlné a krásný odstín si můžete na očích užívat až po dobu 8 hodin.

K dostání v odstínech sand a caviar.

Lips & Cheeks Designer

Dokonale multifunkčním produktem je Lips & Cheeks Designer. Použít jej můžete jako rtěnku, díky snadné roztíratelnosti se ale hodí i jako tvářenka. Hlavním benefitem je vysoká pigmentace, sametově matný finiš a dlouhá výdrž až 6 hodin.

K dostání v odstínech brown a red. Oba odstíny lze také vzájemně kombinovat a rty a tváře tak efektně vykonturovat.

Brow Mascara

Řasenka na obočí Brow Mascara zvýrazní a podtrhne obočí přesně tak, jak potřebujete. Dokáže jej definovat a zafixovat, ale také vyplnit. Nerozmazává se ani nedrolí a vytváří velmi přirozený vzhled.

Profi tip: Řasenku na obočí lze použít také v kombinaci s pudrem na obočí ALCINA Perfect Eyebrow Powder nebo tužkou na obočí ALCINA Perfect Eyebrow Styler. Nejdříve naneste Perfect Eyebrow Powder nebo Perfect Eyebrow Styler, poté obočí zafixujte řasenkou na obočí Brow Mascara. Výsledek bude ještě intenzivnější.

K dostání v odstínech light a dark.

K dostání v salonech spolupracujících se značkou ALCINA od listopadu 2021.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Přirozenost s kapkou glamour stylu”

Napsat komentář