Rubriky

Pro hypnotický pohled

Oční stíny jsou základem líčení očí a záleží nejen na tom, jestli mají módní odstíny, ale především na jejich textuře a kvalitě. Renovované paletky očních stínů Hypnôse Eyeshadow Palette od značky Lancôme si prostě zamilujete.

Nová receptura očních stínů Hypnôse Eyeshadow Palette nabízí jemnou krémovou texturu pro snadné použití a dlouhotrvající výdrž. Každá z 10 nových variant paletky obsahuje 5 vysoce pigmentovaných odstínů, které snadno vytvoří přirozený nebo dramatický look s výdrží až 12 hodin. Speciální složení proti rozmazání zanechávají víčka sametově hebké. Všechny odstíny můžete aplikovat „na sucho“ pro docílení lehkého přechodu, nebo mokrým způsobem pro intenzivní efekt.

Design obalu paletek byl rovněž renovován a součástí balení je také návod na aplikaci stínů. Nálepku s návodem můžete nalepit doma na zrcadlo a řídit se kroky k vytvoření dokonalého líčení očí. Paletka obsahuje také 2 nové aplikátory, které umožňují snadnější nanášení stínů. Větší aplikátor používejte na odstíny s číslem 1 a 2. Menší potom využijte na aplikaci stínů 3, 4 a 5.

Paletky Hypnôse Eyeshadow Palette jsou dostupné na všech prodejnách FAnn, Douglas, Marionnaud, SEPHORA a v butiku Lancôme Beauty Institute od června 2019.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pro hypnotický pohled”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *