Rubriky

Pro spokojený spánek vašeho miminka

Značka Dove představuje péči Baby Dove Calming Nights s vůní heřmánku. Zajistit klidný spánek v nejranějším období života dítěte je z jedním nejtěžších úkolů novopečených maminek. Nová šetrná řada pomůže matkám v každodenní péči o jejich nejmenší. Mohou svému miminku dopřát tu nejšetrnější péči o pokožku díky tělovému mléku a mycímu gelu na tělo i vlásky Baby Dove Calming Nights s vůní heřmánku.

Oba nové produkty Baby Dove Calming Nights prošly dermatologickými a oftalmologickými testy pod dohledem pediatrů. Neobsahují žádná barviva a sulfáty. Vůně heřmánku má zklidňující účinky a bohatá pěna mycího gelu zanechává po každém koupání citlivou kůži dítěte čistou a zářivou. Šetrné složení nových produktů vyživí pokožku a zároveň ji pomáhá udržovat hydratovanou a vláčnou po celou noc.

S Dove Calming Nights se každé koupání nejmenších promění v příjemný společně strávený rituál. Koupel před spaním za použití mycího gelu miminko uvolní a následná masáž tělovým mlékem s jemnou vůní heřmánku uklidní jeho smysly a připraví ho na nerušený spánek.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pro spokojený spánek vašeho miminka”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *