Rubriky

Proměňte koupel v zážitek

Francouzská tělová péče vás dostane svojí neodolatelnou vůní a mimořádně kvalitním složením bez parabenů a silikonů. Pokud však očekáváte od kosmetických produktů ještě víc, značka COTTAGE si vás definitivně získá na svoji stranu svým ekologickým přístupem. K dostání ve FAnn parfumeriích.

Balení produktů COTTAGE je šetrné k životnímu prostředí, obaly jsou 100 % recyklovatelné a jejich eco-desing obsahuje až o 15 % méně plastu. Každý z produktů nese ochrannou známku Imprim’Vert®. Cílem značky Imprim’Vert® je povzbudit společnosti, které mimo jiné například tisknou na své obaly etikety, provádět konkrétní kroky vedoucí ke snížení dopadu své činnosti na životní prostředí.

NOVINKA: SPRCHOVÝ GEL ČERNÁ TŘEŠEŇ A PISTÁCIE

Sprchový hydratační gel Černá Třešeň a Pistácie s neutrálním pH a obsahem přírodních výtažků z černé třešně a pistácie, které jsou známé svými hydratačními vlastnostmi, je ideálním produktem pro sprchovou koupel. Nadýchaná pěna vás obklopí hedvábným závojem, který zanechá pokožku jemnou s lahodnou vůní. Testováno pod dermatologickým dohledem. Bez parabenů.

Extrakt z černé třešně – už od starověku je známý pro své hydratační a uklidňující vlastnosti.

Extrakt z pistácie – má vysoký obsah výživných mastných kyselin.

Způsob použití: V dostatečném množství naneste na mokrou pokožku. Pak omyjte vodou. Sprchový gel Cottage je možné použít i jako pěnu do koupele.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Proměňte koupel v zážitek”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *