Rubriky

Prsten s plovoucím diamantem

Značka Niessing proslulá svými minimalistickými šperky, vytvořila ke 40. výročí svého nejslavnějšího prstenu z roku 1979 Niessing Ring® limitovanou edici 40. Oceněná klasika, která se zapsala do historie designu. Kroužek s výřezem, originální tvar všech prstenů, a precizně vsazený diamant. Víc není třeba. Patentovaný Niessing Ring® odhaluje krásu diamantu ze všech stran. „Plovoucí diamant“ v prstenu reprezentuje ten nejčistší design a jeden z nejkrásnějších způsobů zasazení diamantů do šperku. Designová ocenění za patentované prsteny Niessing Ring® doplňují sbírku prestižních cen za inovace a design, která se díky nadšení a zručnosti zdejších zlatníků neustále rozrůstá.

S prstenem Niessing Ring® bylo poprvé možné upnout diamant bez jakéhokoliv rámu do kruhové kolejnice. Plovoucí briliant vyvolává dojem, že se kámen vznáší. Díky tomu krásně září do všech stran. Prsten od Waltera Witteka je uznáván jako umělecké dílo, je součástí mnoha muzeí a sbírek po celém světě a od roku 2001 je chráněn autorským právem.

Vydání 40 oslavuje původní podobu všech prstenů Niessing Ring®. Platina a zlato v nejkrásnějších barvách Niessing zdobí brilianty 0,40 kt. Jde o velmi vzácné kanadské diamanty. Speciální punc dělá každý prsten exkluzivním sběratelským artiklem. Kromě originálního Niessingu „Srdce se šipkou“ a nápisu Niessing vyrytého na boku se uvnitř každého prstenu skrývá jiskřivé překvapení: „4“ a malý vsazený diamant briliantového brusu, který utváří „40“. Prsten a ostatní šperky Niessing jsou k dostání ve šperkařství Halada.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Prsten s plovoucím diamantem”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *