Rubriky

Roušky, které vykouzlí úsměv

Oděvní značka UAX! rozšířila svou nabídku o bavlněné roušky s originálním potiskem. Jejich předností je, že dokáží vyčarovat úsměv, a hlavně pomáhají těm, kteří to potřebují. Na boj s koronavirem mohou přispět i zákazníci: za jedno zakoupené tričko pošle firma tři roušky třeba do nemocnic.

Malá manufaktura v srdci Moravy, která už 23 let šije kultovní trička s nenapodobitelným rukopisem designéra Radka Leskovjana, pružně zareagovala na situaci s nedostatkem roušek a kromě tradičních triček a dalších produktů začala šít také ochranné respirační roušky z dvouvrstvé 100% bavlny. Celá firma nyní funguje v tzv. izolovaném režimu, v němž firemní švadleny od pondělí 16. 3. šijí na přenastavených strojích denně stovky ochranných respiračních roušek ozdobených veselým potiskem. Jen za uplynulé dva týdny firma vyrobila a darovala několik set kusů bavlněných respiračních roušek v hodnotě 150 tisíc korun například chirurgickému oddělení nemocnice v Novém Jičíně, nemocnici ve Frýdku-Místku, Vítkovické nemocnici nebo mobilnímu hospici Strom života v Novém Jičíně a dodávky roušek pro další nemocnice a organizace jsou ve výrobě.

Přispět na boj s koronavirem a pomoci hrdinům dneška – tedy zdravotníkům, lékařům a záchranářům, mohou navíc i zákazníci firmy UAX!. Stačí jen zakoupit produkt s ikonkou roušky na firemním e-shopu a UAX! za každý takto zakoupený skladový produkt vyrobí a pošle tři další roušky zadarmo nemocnicím, lékařům, zdravotníkům a dalším členům složek IZS bojujícím proti šíření koronaviru. Zájemci si navíc mohou originální roušky s potiskem na firemním webu také zakoupit. Vybrat si mohou z 24 barev a několika stovek hravých potisků, takže mají záruku, že každý vyrobený kus bude originální. Zakoupením jakéhokoliv produktu UAX! navíc podpoří lokální českou výrobu a v době, kdy lidé přicházejí o práci, tím umožní udržet zaměstnanost v regionu.

Video z výroby UAX!: https://youtu.be/JbXbmAhDfzc

 

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Roušky, které vykouzlí úsměv”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *