Rubriky

Rtěnka jako vzácný drahokam

Značka Lancôme využívá extrémních textur od matu po zářivý satén a rozšiřuje paletu osobitých odstínů rtěnky, ze kterých si ten pravý vybere každá žena. Nyní spojila design s maximální funkčností a dodala legendární rtěnce L‘Absolu Rouge nové obzory. Krystaly, drahokamy a minerály se staly součástí nového trendu, v němž se snoubí starodávný mysticismus s moderním každodenním životem. Rtěnka se vtělila do podoby drahého kamene s barvami prodchnutými rubínovým majestátem a složením obohaceným o skutečné minerály. Nyní má tubičku inspirovanou tvarem krystalu s uzávěrem, který připomíná broušený drahokam.

„Rtěnka by měla vždy zářit jako vzácný drahokam,“ prohlásil kdysi Armand Petitjean, zakladatel značky Lancôme. Nová řada L’Absolu Rouge Ruby Cream má silné, dlouhotrvající a zároveň příjemně intenzivní krytí. Všechny odstíny, od odvážných rudých po nejjemnější tělové, obsahují až 25 % vyšší pigmentaci než klasická L‘Absolu Rouge a slibují nejintenzivnější barevnost. Nová řada byla navržena pro ženy, které se nebojí vystoupit z davu. Rtěnka je ještě intenzivnější.

Exkluzivní a působivé barvy pro ženy, které od života chtějí víc. Se rtěnkou L’Absolu Rouge Ruby Cream a jejími 15 rubínovými odstíny vstupuje značka Lancôme do nové oblasti. Tyto barvy jsou syté a zářivé jako drahokamy a ještě intenzivnější než kdy dříve. Luxusní krémově saténový finiš je dostupný v 7 tělových odstínech a 8 výrazných rudých, z nichž doslova vyzařuje přírodní jas. Díky L’Absolu Rouge Ruby Cream nyní může každá žena dát najevo, kým skutečně je. Každá z 15 barev si nese svůj příběh…

Složení obohacené o pro-xylan a výtažky z růží se krásně vstřebává do pokožky, zjemňuje rty a dodává jim příjemný pocit po celé hodiny. Obsažený turmalín dává každému krémově saténovému odstínu přirozený jas. L’Absolu Rouge Ruby Cream má o 25 % víc pigmentů, než L’Absolu Rouge a slibuje dlouhotrvající, ještě barevnější efekt, který vydrží bez ohledu na to, jak moc své rty zaměstnáte. Sezamový olej dává rtům jas a saténový finiš, který opravdu vydrží. Design je v tomto případě v dokonalé harmonii s funkčností a symbolizuje novou radikální ergonomii. Rtěnka ve tvaru rubínu slibuje precizní aplikaci jediným tahem a maximální barevnost. Kontrastní rty září déle a ukazují všem, kým skutečně jste.

Ve snaze oslavit novou kapitolu příběhu L’Absolu Rouge navrhla značka Lancôme tři odstíny v limitované edici, kterými můžete doplnit svou sbírku: Bad Blood Ruby – výrazná a ještě odvážnější červená, Ruby Green – odvážná oranžová, kterou si okamžitě oblíbila i Penélope Cruz, Kiss Me Ruby – tlumená růžová, kterou si zkrátka zamilujete.

Nová řada rtěnek L‘Absolue Rouge Ruby Cream od značky Lancôme bude dostupná, včetně limitované edice, na všech prodejnách Douglas, FAnn, SEPHORA, Marionnaud a v butiku Lancôme Beauty Institute.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Rtěnka jako vzácný drahokam”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *