Rubriky

Rtěnka jako životní postoj

„Můžete být ženská a tvrdá zároveň. Já miluji svou ženskost do stejné míry, jako se spoléhám na svou tvrdost,“ to je heslo paní Estée Lauder. Celosvětově nejrozšířenější odstín rtěnky Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick s názvem Rebellious Rose, není jen odstínem, ale i životním postojem. Rebellious Rose ztělesňuje sebevědomou a rafinovanou ženu Estée Lauder, z níž vyzařuje krása i síla. Je zčásti rebelka, zčásti něžná růže. Oblíbený neutrální růžový odstín je nyní k dostání ve třech různých složeních a finiších: krémovém, lesklém a matném.

Krémový: Pure Color Envy Sculpting Lipstick v odstínu Rebellious Rose (980 Kč)

Tento odstín promění vaše rty, vzhled i postoj. Komplexní pigmenty dávají barvě ostrost, takže rty jsou nádherně vytvarované, kontrastní a vymodelované. Krémová receptura se snadno a rovnoměrně rozlévá po povrchu rtů a zdobí je vysoce intenzivní a dlouhotrvající barvou. Komplex hydratace s efektem postupného uvolňování, Time-Release Encapsulated Moisture, a kyselina hyaluronová zachycují a doslova uzamykají vláhu uvnitř, takže vaše rty jsou krásně hydratované. Charakteristická kazeta v modré a zlaté barvě působí luxusně na pohled i na omak a inovativní magnetický uzávěr vždy kazetu dokonale uzavře.

Lesklý: Nový Pure Color Envy Kissable Lip Shine v odstínu Rebellious Rose (890 Kč)

Hotová záplava oslňujícího lesku a živoucí barvy. Lehoučký tekutý lesk dodává rtům krásný jas s vrstvitelnou intenzitou barvy a krytím, které si můžete upravovat od čirého až po plné. Špičková receptura je lehká jako voda, krásně se spojí s pokožkou rtů, nelepí a působí velmi příjemně. Rty zůstanou dlouho hydratované díky kombinaci kyseliny hyaluronové a hydratačního komplexu Advanced Moistur. Toto spojení je pro produkty Estée Lauder typické. Špičkový štětečkový aplikátor umožňuje hladší a přesnější aplikaci. Vždy nanese optimální množství barvy a lesku, který můžete aplikovat i na svou obvyklou rtěnku. Aplikujte univerzálně lichotící odstín na holé rty a podtrhněte jejich přirozenou barvu, nebo na Pure Color Envy Sculpting Lipstick v odstínu Rebellious Rose a dodejte jí okouzlující lesk.

Matný: Nová Pure Color Envy Paint-On Liquid LipColor Matte v odstínu Rebellious Rose (980 Kč)

Intenzivní mat a plné krytí. Syté a kapalné pigmenty v lehoučké tekuté textuře dodávají rtům mimořádně působivou matnou barvu, která dá vašim rtům hloubku, rozměr a kontrast. Vysoce efektivní tekutina s kyselinou hyaluronovou, která se uvolňuje postupně, vytváří nádherně tvarované, hebké a bezchybné rty. Neuvěřitelně příjemná receptura s barvou, která se ani nehne až 8 hodin.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Rtěnka jako životní postoj”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *