Rubriky

Růžová kolekce Lancôme a Chiary Ferragni

Značka LANCÔME připravila ve spolupráci s italskou návrhářkou a influencerkou CHIAROU FERRAGNI exkluzivní limitovanou edici. Je oděna do metalické růžové barvy s motivem Flirting Eyes, který produktům dodává na jedinečnosti. Hvězdný produkt kolekce představuje paletka Flirting Palette, která vám poskytne vše – líčení pro tvář, rty i oči! Celkem 13 různých odstínů – čtyři odstíny očních stínů pro ohromující pohled, čtyři druhy rtěnky pro neodolatelné rty, tvářenku, lesk na rty a 3 varianty rozjasňovačů, které se nesou ve znamení léta. Součástí paletky jsou také tři aplikátory – na tvářenku, oční stíny a rtěnku.

V kolekci najdete také tři nové odstíny tekuté rtěnky L’Absolu Lacquer. Každý z odstínů byl inspirovaný významnou událostí v Chiařině životě. Odstín 1987 Girl Next the Door je rokem jejího narození, odstín 2017 Power Talk symbolizuje okamžik, kdy byla Chiara požádána o ruku, a odstín 2018 Sweet Mom značí rok narození jejího dítěte. Lehoučká textura tekutých rtěnek přináší až 6hodinovou výdrž a hydrataci. Precizní aplikátor umožňuje vytvořit intenzitu líčení rtů dle vašich požadavků. Jedna vrstva pro přirozený vzhled, dvě vrstvy pro intenzivnější rty a tři pro dramatický vzhled.

Významnými událostmi svého života se Chiara nechala inspirovat i při vytváření nových odstínů rtěnky L’Absolu Mademoiselle Shine. Tentokrát však nezvolila roky, nýbrž data stejných událostí, jako u tekuté rtěnky L’Absolu Lacquer. Nechte se unést jedinečným odstínem 0705 Positive Attitude, 0605 Independent Women, nebo 1903 Kinda Flirty.

Rtěnka L’Absolu Mademoiselle Shine je ideální pro ženy, které jsou neodolatelně vyzývavé, drzé a svobodné ve všem, co dělají. Díky receptuře, která se opírá o hydratační účinky, se výrazné barvy perfektně spojí s pokožkou rtů a dodají jim neodolatelnou barvu doplněnou o květinovou a ovocnou vůni. Krémová textura byla obohacena o proxylan a růžový olej. Díky těmto složkám jsou rty vyživené a hebké. Rtěnka se snadno nanáší, rychle se vstřebává a udělá vaše rty šťavnaté a zkrátka neodolatelné!

Také ikonická řasenka Hypnôse Drama se oděla do metalicky růžového obalu s motivem Flirting Eyes a stala se součástí limitované edice. Unikátní kartáček poskytuje řasám maximální objem. Složení řasenky obsahuje provitamin B5, který řasy vyživuje. Díky krémové textuře jsou řasy kryté od kořínků po celé své délce. Intenzivní černé pigmenty zajišťují dlouhotrvající výdrž po celý den.

Limitovaná kolekce Chiara Ferragni je od června dostupná exkluzivně na prodejnách SEPHORA, FAnn SK a v Lancôme Beauty Institute.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Růžová kolekce Lancôme a Chiary Ferragni”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *