Rubriky

Sérum pro krásné řasy

Řasenka je perfektním nástrojem k vytvoření dlouhých a hustých řas. Pokud však chcete efektními vějířky oslňovat třeba hned po probuzení, je třeba sáhnout po jiném produktu. ALCINA Sérum na řasy2 podporuje řasy v jejich přirozeném růstu a vytvoří svůdný pohled už za několik týdnů. K dostání od dubna v salonech spolupracujících se značkou ALCINA.

ALCINA Sérum na řasy2

Sen o dlouhých a plných řasách bez nepříjemného lepení a silikonů se stává skutečností, a to díky novému séru na řasy, které podporuje jejich přirozený růst, vylepšuje hustotu a délku a od kořínků ke konečkům je posiluje. Neobsahuje silikony, rychle se vstřebává a nelepí. Prodloužení řas po použití séra potvrdilo 92 % testujících. První výsledky jsou viditelné po 4 až 8 týdnech používání.

Jak sérum růst řas podporuje?

Povzbuzuje činnost vlasových folikul díky obsaženému lipo-oligopeptidu, čímž napomáhá k jejich krásnějšímu a plnějšímu vzhledu. Tato látka navíc podporuje produkci keratinu, což je jedna z hlavních složek vlasů a řas. Ve složení séra najdeme dále kofein, který na buňky působí stimulujícím účinkem a dodává jim energii. Přípravek je oftalmologicky a dermatologicky testován.

Jak sérum používat?

Naneste jednou denně aplikátorem ke kořínkům horních a/nebo spodních řas z jejich vnější strany. Správný výsledek uvidíte po 8 týdnech používání. Sérum je určeno k dlouhodobému používání.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Sérum pro krásné řasy”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *