Rubriky

Sérum se silou mikrobiomu

Značka Kérastase představuje Potentialiste, revoluční sérum pro vlasovou pokožku, které využívá sílu mikrobiomu ve prospěch všech typů vlasové pokožky a vlasů. Potentialiste je součástí produktové řady Spécifique, zaměřené na zdraví vlasové pokožky a její vliv na zdraví a krásu vlasů. Toto sérum je univerzálním řešením, které prospívá všem pohlavím, typům vlasové pokožky i vlasů a skvěle funguje se všemi produktovými řadami značky Kérastase.

Sérum Potentialiste vychází z vědeckých poznatků o mikrobiomu a je navrženo tak, aby podporovalo biliony mikroorganismů, které se starají o optimální fungování vlasové pokožky a jejích různých funkcí. Je to průlomové řešení pro naše dlouhodobé přesvědčení, že vlasy mohou dosáhnout svého plného potenciálu pouze na vyváženém základě zdravé vlasové pokožky.

Poznejte svůj mikrobiom

Mikrobiom je blahodárný ekosystém živých bakterií a hub, které se přirozeně vyskytují na povrchu vaší vlasové pokožky. Zdědili jsme ho od své matky a je u každého zcela jedinečný, stejně jako otisky prstů. Váš mikrobiom se rozvíjí a roste po celý váš život a vykonává mnoho nezbytných funkcí pro udržení zdravé a spokojené vlasové pokožky. Je to její nejvěrnější spojenec. Když je mikrobiom v rovnováze, dokáže se vlasová pokožka sama chránit a obnovovat. Pokud je oslabený, nedokáže bránit vnějším agresivním vlivům a nepříjemným pocitům.

Mnoho mikroorganismů, které žijí uvnitř nebo na povrchu našeho těla, je ve skutečnosti pro fungování našeho organismu nepostradatelných. Mikrobiom obsahuje až 1 000 různých druhů bakterií, přičemž na každém čtverečním centimetru vlasové pokožky jich žije několik milionů. Jsou zde, aby pomáhaly.

Mnoho let jsme věřili, že čistotu, zdraví a krásu si nejlépe zajistíme tím, že eliminujeme 99,9 % naší kožní mikrobioty. Všechno kolem nás, od kosmetických produktů přes čisticí přípravky po ventilační systémy v kancelářských budovách, má za cíl oddělit nás od mikrobiálního světa. V poslední době zjišťujeme, že mikrobiom není nebezpečný a že je dokonce zásadní pro naše zdraví. O své mikroskopické spojence musíme pečovat a brát na ně ohled.

Vaše vlasová pokožka se neskládá jen z kožních buněk. Je to prosperující kolonie bakterií, hub a dalších miniaturních organismů. Byť jsou oku neviditelné, tyto četné mikroorganismy zásadním způsobem ovlivňují zdraví naší kůže. Bez ustání pracují na zachovávání rovnováhy a budování ochranné bariéry. Mikrobiom je vaším stálým společníkem na cestě za zdravou, spokojenou pokožkou. Neviditelná kolonie mikroorganismů, která svou neustálou péčí a ochranou umožňuje vašim vlasům i vlasové pokožce prospívat.

POTENTIALISTE

Sérum pro obnovu přirozené rovnováhy vlasové pokožky

Sérum Potentialiste obsahuje složky, které podporují mikrobiom vlasové pokožky. Optimálně ji tedy chrání před nepříznivými vlivy okolí, které narušují přirozenou rovnováhu vlasové pokožky. Při každodenní aplikaci přináší toto moderní sérum okamžitě chladivý a zklidňující pocit, dlouhodobě zlepšuje zdraví kořínků a obnovuje přirozenou rovnováhu vlasové pokožky. Chrání 100 procent mikrobiomu vlasové pokožky, čímž vytváří ideální prostředí pro růst silných, zdravých a krásných vlasů.

Složení:

Jedinečný komplex s prebiotickými a probiotickými frakcemi bifidobakterií a pokročilým derivátem vitaminu C umožňuje séru Potentialiste chránit a podporovat mikrobiom vlasové pokožky a zároveň neutralizovat jeho protivníky.

Prebiotické a probiotické frakce bifidobakterií

Prebiotika jsou živiny, které podporují množení bakterií s výraznými blahodárnými účinky na jejich hostitele; tím je v tomto případě vlasová pokožka. Probiotika jsou neživé organismy, které působí obdobně přínosným způsobem jako bakterie zde přítomné. Tyto působivé složky séra Potentialiste podporují mikrobiom, chrání jej před každodenními vnějšími stresovými faktory a pomáhají mu dosáhnout optimální funkčnosti jako ochranné bariéry. Výsledkem je prosperující, vyvážená vlasová pokožka, která je solidním základem pro krásné a zdravé vlasy.

Vitamin C

Vitamin C plní řadu zásadních funkcí v tkáních našeho těla, včetně kůže a vlasové pokožky. Vnější agresivní vlivy, jako např. UV záření nebo znečištění, mohou atakovat a oslabovat vlasovou pokožku, a tím vyvolat nerovnováhu a nepříjemné pocity. Vitamin C neutralizuje volné radikály a chrání proti oxidaci přirozených lipidů, které se nachází v kožním mazu. Sérum Potentialiste obsahuje jedinečný derivát vitaminu C, který se používá v kosmetice a je zcela přírodního původu. Tento prekurzor samotného vitamínu chrání povrch vlasové pokožky před oxidací.

Textura: Svěží, rychle vstřebatelné, nevlhnoucí a nemastící sérum, vhodné pro každodenní použití.

Účinky: Bojuje proti nerovnováze vlasové pokožky. Brání ochrannou bariéru vlasové pokožky. Zklidňuje a tiší vlasovou pokožku. Dodává vlasové pokožce pocit svěžesti, zanechá ji zdravější a silnější. Nadzdvihává vlasy u kořínků. Revitalizuje vlasovou pokožku.

Způsob použití:

Aplikujte jednou denně (ráno, nebo večer) po dobu tří týdnů.

Na suchou nebo ručníkem vysušenou vlasovou pokožku aplikujte 3 pipety po jednotlivých sekcích.

Neoplachujte.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Sérum se silou mikrobiomu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *