Rubriky

Sláva plátěnkám!

Jakmile začne teplota venku stoupat, vyndáváme s oblibou z botníků textilní obuv. Určitě se alespoň jeden pár plátěnek ukrývá i v tom vašem. Tak proč svou sbírku pohodlného jarního obutí ještě nerozšířit? Nechte svá chodidla dýchat a potěšte je hezkým novým párem plátěných tenisek! Vybírejte třeba z aktuální kolekce značky Deichmann.

Absolutní ikonou sezony jsou nesmrtelné bílé plátěnky. Pokud vám v botníku ještě chybí, nebo vaše plátěné oblíbenkyně dosluhují, neotálejte s nákupem nových. Bílé plátěné tenisky jsou univerzálním a lehce kombinovatelným kouskem, který unosíte opravdu ke všemu! Toužíte po atraktivním designovém modelu? Sáhněte po bílých plátěnkách s efektními kontrastními barevnými detaily.

Nosí se nejen bílá, ale i nejrůznější barvičky. Dáte přednost něžným pastelkám, trendovým neonkám, nebo šťavnatým sytým odstínům? Osvěžte svůj outfit nepřehlédnutelnými barevnými plátěnkami a buďte stylová! Ukažte svůj cit pro módu a vklouzněte do hravých plátěných tenisek zdobených hravými proužky či puntíky. Kromě výrazných barev a vzorů jsou hitem i modely s vysokými podešvemi či nazouvací kousky bez tkaniček.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Sláva plátěnkám!”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *