Rubriky

Sportujte v perfektním outfitu

Dala jste si novoroční předsevzetí, že se budete více hýbat? Vykročte do jara roku 2020 připravena splnit si své cíle. Sportujte ve stylové a všestranné dámské sportovní výbavě a věřte, že s každým typem postavy můžete sebejistě dosáhnout kondice. Ze sportovní kolekce ESPRIT navíc s přehledem vytvoříte perfektní outfit vhodný klidně i do kavárny. Bavte se vytvářením dravého sportovního vzhledu – koneckonců je to stejně vzrušující jako samotné dosahování cílů.

V kolekci najdete sportovní oblečení a doplňky pro všechny aktivity. Ať už interiérové, nebo venkovní, bez ohledu na to, jestli půjdete na jógu, pilates, jogging, nebo intenzivní trénink. Stylové podprsenky, vrchní vrstvy i mikiny přizpůsobené vašemu sportovnímu nebo příležitostnému stylu jsou k dispozici v pastelových odstínech světle růžové, šedobílé a korálové; legíny a tepláky jsou naopak v klasické černé nebo šedé barvě. Poutavé kousky s akcenty grafických potisků a koketních květinek budou dostatečným důvodem začít s tréninkem. Současná kolekce zahrnuje jak moderní designové prvky, tak i funkční doplňky, jako trendy ponožky a čelenky, nebo variabilní rukavice, to vše se perfektně hodí pro módní fitness výbavu.

Cvičení se potkává s volným časem – kousky z kolekce lze snadno začlenit do vašeho aktuálního šatníku, a vytvořit tak skvělý volnočasový outfit. Ať už je to mikina kombinovaná s vašimi oblíbenými džínami a vysokými botami, nebo legíny s pohodlným oversized vlněným svetrem a zimními botami – možnosti stylingu jsou univerzální a zábavné. Kompletního vzhledu dosáhnete díky praktickým a barevným doplňkům, jako jsou multifunkční víkendové cestovní tašky a batohy. Zapojte sport do svého každodenního života, s lehkostí a stylem.

„Protože, když se cítíš dobře, vypadáš dobře,“ říká Susie Tompkins Buell, zakladatelka Esprit. Heslo pro tento rok je #EverybodyEsprit. Připojte se ke komunitě a podělte se o svou radost z uvědomělého životního stylu. Ve vašem městě se v různých obchodech Esprit uskuteční tréninkové workshopy se zaměřením na „čistou mysl, silné tělo a radostnou duši“. Zaregistrujte se online a zajistěte si své místo.

Sportovní kolekce Esprit bude k dispozici od začátku ledna 2020 na www.esprit.com a ve vybraných prodejnách.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Sportujte v perfektním outfitu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *