Rubriky

Správné čištění a odličování pleti

Stejně důležité jako správná péče o pleť je její důkladné odličování a čistění. PURETÉ THERMALE je čisticí péče určená pro každodenní použití, přizpůsobená citlivé pleti a jednotlivým potřebám každé ženy. Během čištění zároveň pečuje a pleť zanechává svěží a hebkou. Hlavní složkou každého přípravku je Mineralizující termální voda z Vichy, která pleť zklidňuje a posiluje. Působí proti volným radikálům, podporuje přirozené obranné mechanismy pleti a zabraňuje předčasnému stárnutí. Nyní Laboratoře Vichy rozšiřují tuto řadu o 3 novinky: Pureté Thermale Minerální micelární mléko, Pureté Thermale Minerální micelární voda a Pureté Thermale Zklidňující odličovač očí.

NOVINKY:

Minerální micelární mléko (suchá pleť)

Čistí pleť, odličuje make-up, hydratuje a zklidňuje. Obsahuje Mineralizující termální vodu z Vichy a polyfenoly z bílého čaje. Mléko je testováno pod dermatologickou kontrolou na suché pleti a je hypoalergenní. Používá se k odlíčení tváře i očí, není nutné ho oplachovat.

 

 

 

 

 

 

Minerální micelární voda (citlivá pleť)

Čistí pleť, odličuje make-up, zklidňuje a posiluje. Obsahuje Mineralizující termální vodu z Vichy a panthenol. Voda byla testována pod dermatologickou kontrolou na citlivé pleti a je hypoalergenní. Používá se k odlíčení tváře i očí, není nutné ho oplachovat.

 

 

Minerální micelární mléko (citlivé oční okolí)

Šetrně čistí pleť a odličuje make-up, včetně očního okolí. Obsahuje Mineralizující termální vodu z Vichy. Mléko je testováno pod dermatologickou a oftalmologickou kontrolou a je hypoalergenní, vhodné pro citlivou pleť i oči a nositelky kontaktních čoček.

Stávající sortiment:

Zdokonalující tonikum

Obohaceno hydratačním glycerinem, jemně osvěžuje a odstraňuje zbytky make-upu a nečistot. Pleť je čistá a svěží.

Rozjasňující čisticí pěna

Tato speciální textura, obohacena látkou Captalae, se v kontaktu s vodou mění v nadýchanou pěnu, která jemně a dokonale čistí, navíc dodá pleti pocit lehkosti a svěžesti.

Odličovací mléko 3v1

Odličovací mléko obsahující zároveň tonikum je vhodné i na čistění očí. Obohacen Captelae, přírodním extraktem z karité působícím proti znečištění. Čistí pleť od všech nečistot a částeček znečištění. Pleť je čistá, jemná, svěží a s pocitem komfortu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Správné čištění a odličování pleti”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *