Rubriky

Stylové zahradničení

Okopávání, zastřihávání i zalévání rostlinek na zahrádce nebo balkonu má mnohem větší ozdravný účinek než návštěva terapeuta. Aby vás práce na zahrádce bavila a splňovala svůj terapeutický účinek, měli byste si pořídit pomocníky, se kterými vám vše půjde jako po másle. Kompletní arsenál správně připraveného zahradníka seženete na Bonami.cz.

Konečně nebudete muset po celé zahradě hledat nůžky, lopatku nebo mobil! Všechno se vejde do kapes zástěry vyrobené z praktické plachtoviny. Zástěru můžete sladit se stejně stylovými rukavicemi.

 

Dejte sbohem bolavému hřbetu z nepohodlného dřepění u záhonku. Raději si pořiďte elegantní dřevěný přesazovací stůl se spoustou šuplíků, do kterých se vám vejde vše potřebné.

Kombinace starého dřeva s mladými listy květin nebo bylinek má své kouzlo. Dřevěná police tak dá vašim pěstitelským úspěchům krásně vyniknout.

 

Truhlík na kolečkách můžete snadno přesunout, když se vám už na daném místě omrzí, nebo když si zasazené rostlinky řeknou o více stínu nebo naopak sluníčka. Prostě krásný a praktický!

 

Po akci nezapomeňte všechny pomocníky uklidit tak, abyste o nich měli přehled a příště je bez problému našli. Na polici z borovicového dřeva budou navíc krásně vypadat.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Stylové zahradničení”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *