Rubriky

Svěží vítr ve vlasové kosmetice

Značka SUBRINA PROFESSIONAL, výrobce profesionální vlasové kosmetiky, přinesla v průběhu srpna do svého sortimentu nový svěží vítr.

Horkou novinkou v barvení vlasů jsou čisté intenzivní pigmenty s názvem Colour Drops. Výhodou těchto barevných kapek je jednoznačně jejich použití. Mohou být totiž smíchány s maskou, balzámem nebo stylingovým produktem a ve vlasech vytvoří krásné duhové barvy. V setu je 6 krásných módních odstínů, kterými jsou žlutá, oranžová, červená, fialová, modrá a zelená. Pokud vás zajímá, jak používat Colour Drops, pak zavítejte na Osobního poradce (www.subrina-osobniporadce.cz), web, určený pro profesionální kadeřníky, kteří používají ke své práci produkty značky SUBRINA PROFESSIONAL.

Nejen Colour Drops jsou ale prázdninovou novinkou, do sortimentu Subriny přibylo také dalších 5 odstínů barev Premium. Pokud vám záleží na vašem zdraví, jsou právě barvy Premium to, co musíte vyzkoušet. Díky obsahu 5 výživných másel a olejů jsou barvy Premium oblíbeným produktem všech těch, kteří chtějí ze svých životů odstranit přebytečnou chemii.

Také řada RECEPT přinesla do svých řad dalšího bratříčka. Je jím nový šampon RECEPT AFTER SPORT. Jak již název napovídá, jedná se o šampon, který je určený především pro všechny sportovní nadšence. Obsažený antioxidant taurin revitalizuje oslabené vlasy a pomáhá tělu překonat únavu po fyzické námaze.  Pro osvěžení pokožky hlavy je pak v šamponu obsažen i extrakt z máty peprné a mentolu. Zavítejte na stránku www.subrinaprofessional.cz a vyzkoušejte tyto i další produkty značky SUBRINA PROFESSIONAL.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Svěží vítr ve vlasové kosmetice”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *