Rubriky

Tónovací masky do salonů i k domácí péči

Chcete přivítat jaro s novou barvou vlasů? Společnost Schwarzkopf Professional představuje nový semipermanentní tónovací systém Chroma ID s více než 20 jarními odstíny s keratinem a panthenolem pro přirozené i pastelové tóny. Barvicí masky Chroma ID jsou určeny k použití v salonech i k domácí péči.

Barvení patří mezi nejžádanější služby v každém salonu. A protože barevných odstínů není nikdy dost, je pro každého kadeřníka klíčové, aby se jeho portfolio barevných možností a kombinací neustále rozrůstalo a mohl tak vyhovět co největšímu množství požadavků svých klientů. Schwarzkopf Professional přináší 13 nových odstínů Chroma ID, šest intenzivních odstínů a šest nových odstínů pro domácí barvení v praktické podobě barvicí masky.

Pro zákaznice je vždy důležitá stálost barvy, tedy to, že barva vypadá velmi dlouho stejně. Dnes již ženy hledí také na to, aby také kvalita barvy byla vynikající a vlasy nepoškozovala. S novým semi-permanentním tónovacím systémem Chroma ID je možné zase o něco rozšířit barevné portfolio. Chroma ID je v podstatě systém tónovacích barvicích masek, které uchovávají barvu vlasů po dlouhou dobu sytou a zářivou a zároveň jim dodávají důležitou intenzivní péči. Ta spočívá v integrované bonding technologii s nízkým obsahem soli a vyživující schopnosti keratinu a panthenolu. Bonding technologie zpevňuje strukturální vazby ve vlasovém vláknu a činí tak vlasy mnohem silnějšími. Nízký obsah soli zaručuje maximální přístupnost pigmentu barev do struktury vlasů. A výrazně tak zlepšuje pronikání pigmentu do vlasu, čímž usnadňuje barvení. Barvy jsou stálejší. Keratin a panthenol přinášejí hloubkovou péči a uzamykají vnější kutikulu.

Sortiment Chroma ID:

Chroma ID Barvicí Bonding masky (500 ml) – 13 odstínů + jeden čirý

Chroma ID Intenzivní Barvicí Bonding masky (280 ml) – 6 intenzivních odstínů

Chroma ID Barvicí Bonding masky na domácí péči (250 ml) – 6 odstínů

Chroma ID umožňuje:

  • tónování předem zesvětlených vlasů
  • osvěžení dříve barvených vlasů
  • zvýraznění přirozených nebo barvených vlasů
  • korekce barvy
  • neutralizace nechtěných mosazných hnědých tónů
  • pastelové až výrazně expresivní barvy

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Tónovací masky do salonů i k domácí péči”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *