Rubriky

TRIOLA přivezla do Čech to nejlepší ze světa

Letní limitovaná kolekce novinek z Trioly přivezla do Čech světové novinky – nejnovější výsledky německé i belgické technologie i módní novinky, nápady a trendy v oboru prádla. Nemusíte za nimi nikam cestovat, vše objevíte v letní kolekci prádla.

„Nevěděly jsme, zda se v létě naše zákaznice budou moci vypravit do zahraničí a obhlédnout, co se tam v módě děje. A tak jsme přivezly světové novinky k nám do Čech. V naší letní limitované kolekci prádla se zatouláte do různých zemí světa a vyzkoušíte to nejlepší, co tamní trh nabízí,“ vysvětluje modelářka Trioly Dana Čermáková. Na podprsenkách a kalhotkách tak objevíte nádhernou japonskou krajku z rodinné manufatury Sakae, italskou friendly ECO krajku utkanou z vláken z odstřižků a zbytků, precizní a jemnou výšivku ze švýcarského St. Gallen i dvoubarevný elegantní vyšívaný tyl s francouzským rodokmenem. Na limitované kolekci je atraktivní to, že se už nikdy nebude opakovat a došívat. Takže vy si vlastně kupujete originály.

Krajky z Japonska

Netradiční vzory v něžné pudrové barvě i v klasické černobílé kombinaci jsme pro naše prádlo dovezli z Japonska. Respektovaným tamním výrobcem krajek je rodinná firma Sakae, která si chrání výrobní postup i inspirační zdroj svých nádherných látek.

Model TRIOLA 29116 v pudrové barvě najdete ve vybraných velikostech košíčků od C do H, s obvody od 65 do 90.

K podprsence vyberete: Kalhotky TRIOLA BRAZILKY 34116 anebo klasické kalhotky TRIOLA 31116.

Dalším modelem s japonskou krajkou je černobílá varianta TRIOLA 22123 a TRIOLA 29123

ECO krajka z Itálie

Přiměje nás k zodpovědnému chování vůči přírodě. Vyrábí se v Itálii z certifikovaného 50% recyklovaného polymeru. Na vlákna se zpracovávají útržky látek, nepotřebné odstřižky a vzorky. Všechny tyto materiály mají velkou výhodu – jsou velmi kvalitní, protože jsou nepoužívané, nezatížené vlivem času, nošením ani chemickým ošetřením.

Dva modely s Eco krajkou najdete pod názvem ECO NOUGAT: TRIOLA 21827 a TRIOLA 29827 ve vybraných velikostech košíčků od B do K, s obvody od 65 do 95.

K podprsenkám jsou dvoje kalhotky:

Klasické kalhotky TRIOLA 31827 vzadu s krajkovou légou nebo kalhotky brazilky TRIOLA 32827.

Výšivka ze švýcarského St. Gallen

Originální koncept prádla podtrhne nenápadná tělová barva, která splyne s vaší pokožkou. Zatímco pak v dekoltu vynikne luxusní švýcarská výšivka ze St. Gallen. Pochlubte se luxusním prádlem české výroby a nechte si vykouzlit smyslný a sexy dekolt.

Podprsenku TRIOLA 26120 typu BALCONY najdete v barvě tělové a ve vybraných velikostech košíčků od C do F a s obvody od 65 do 80.

Vybrat také můžete nevyztuženou podprsenku TRIOLA 21120. Je ideální pro velká a těžká prsa. Široká ramínka i pevný obvod zajistí pocit pohodlí po celý den. Nevyztužené košíčky mají všité flexi kostice, které se přizpůsobí vašemu tělu a nezpůsobují otlaky v podpaží. Najdete ve velikostech od D do H, s obvody od 75 do 95.

Klasické kalhotky TRIOLA 31120 snadno schováte pod oblečením, mají střih, který se hodí pro každou postavu. I kalhotky jsou zdobeny luxusní švýcarskou krajkou. Najdete je ve velikostech od 70 do 95.

 

Výšivka s francouzským rodokmenem

Nikdo, kdo v módním světě něco znamená, nemůžeme opominout kolébku módního vkusu, inspirace a šarmu. Z Francie jsme dovezli luxusní dvoubarevnou výšivku pro náš sexy model podprsenky se sníženým středem (pro hluboké výstřihy) TRIOLA 29117 a se zdobenými ramínky, které mohou směle vykukovat z výstřihu. Výšivku jsme použili i jako boční vsadky do brazilek.

Podprsenku v čokoládové barvě najdete ve vybraných velikostech košíčků od C do G a s obvody od 70 do 85.

Ultrafine z Německa

Slast pro vaše prsa přinášejí i nové technologie. Např. hladké anatomicky tvarované třívrstvé koše vyrobené novou technologií Ultrafine v Německu. Pověstná vysoká kvalita se promítá do materiálů, které jsou hebké, výborně prodyšné a skvěle drží tvar. Díky speciální měkké pěně přirozeně tvarují poprsí a přizpůsobí se vašim křivkám.

TRIOLA použila tuto technologii pro nový model podprsenky bez kostic. Zcela unikátní střih pohodlné podprsenky TRIOLA 18116 je vhodný pro každodenní nošení, lehké relaxační aktivity i domácí lenošení. Najdete ve vybraných velikostech košíčků od B do G a k nim dva střihy kalhotek, klasické a brazilky.

Technologie NANOStitch z Belgie

Materiálům pro prádlo dodává jedinečnou kvalitu, žádanou prodyšnost, hedvábný i rychleschnoucí efekt. Za vývojem supermoderních technologií v tomto oboru stojí tradiční belgický výrobce Liebaert.

Podprsenky TRIOLA 22826 a 28826 mají košíčky i ramínka potažené unikátním materiálem s technologií NanoStitch – je hedvábný, rychleschnoucí, prodyšný a s úchvatným designem. Modely najdete ve vybraných velikostech od B do K a v obvodech od 70 do 100. K nim jsou ideální klasické kalhotky TRIOLA 31826.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “TRIOLA přivezla do Čech to nejlepší ze světa”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *