Rubriky

Třpytky středem pozornosti

Ať žije párty! Poznejte poslední třpytivou závislost tohoto roku, paletku očních stínů Party Favor Moondust Pallete od značky Urban Decay. Šest zcela nových blýskavých odstínů vám umožní upoutat pozornost všech okolo vás. Rozjeďte to s novými nejtřpytivějšími odstíny, od perleťových neutrálních barev až po záři drahokamů. Každý odstín obsahuje mikroskopicky jemné částečky měňavých třpytek, které kontrastují s intenzivními a snovými odstíny a luxusním 3D metalickým efektem. Výsledek je jako z jiného světa.

Odstíny, které vás odzbrojí

Vysoce pigmentovaná barva, schopnost splynutí a intenzivní třpyt, který drží – to jsou jen některé z fantastických vlastností formule této paletky. Oslňujte stříbřitě vesmírným svitem Neon Moon nebo odhoďte veškeré zábrany se zlatavou září No Shame. Doporučujeme těmito odstíny zvýraznit nejen víčka, ale také lícní kosti nebo dekolt pro extra oslnění. Pokud se však dnes cítíte tajemně, neváhejte zvolit bronzové a měděné tóny odstínů Long Night a Powder Trip.

Udělejte si párty všude

Ať už přemýšlíte nad tím, komu udělat dokonalé Vánoce, nebo jste se rozhodla udělat si radost sama sobě, Party Favor je nejlepší dárek v každém případě. Chystáte se do klubu, nebo balíte na dovolenou? S vlastním zrcátkem je tato tenká minipaletka na cesty jako stvořená. Teprve teď jste opravdu připravená na nečekanou párty kdykoli a kdekoli.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Třpytky středem pozornosti”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *