Rubriky

Velikonoční překvapení

K Velikonocům neodmyslitelně patří tradice – pletení pomlázky, zdobení vajíček a také sladká nadílka pro děti, kterou letos můžete zpestřit dávkou překvapení. Přidejte svým nejmenším do balíčku třeba magická vajíčka, jež v sobě ukrývají tajemství, či kouzelnou květinu, se kterou se okamžitě probudí jaro i u vás doma.

 

Kdo se skrývá ve vajíčku?

Objevte nová KOSMICKÁ ZVÍŘÁTKA HATCHIMALS v zářivých barvách s rozkošnými detaily, která se ukrývají ve vajíčku. Tato magická stvoření potřebují lásku a péči, aby se vylíhla… Po sloupnutí srdíčka objevíte nápovědu, kdo se skrývá uvnitř. Pak už jen stačí pomoct zvířátku vylíhnout se ze skořápky, kterou lze dál použít třeba jako domeček. V tajemných vajíčkách se ukrývá víc než 50 nových druhů zvířátek.

Nenechte zábavu vyšumět

ŠUMIVÁ VAJÍČKA FIZZEEZ S PŘEKVAPENÍM v sobě ukývají 6 druhů dinosaurů a 12 druhů zvířátek. Tajuplné vajíčko začne ihned po vložení do vody šumět a rozpouštět se, takže zakrátko zjistíte, jaké překvapení v sobě ukrývá. Navíc pokud figurku z vajíčka na týden ponoříte do nádoby s vodou, vyroste a získá až dvojnásobek původní velikosti. Když ji pak necháte uschnout, během pár dnů se opět zmenší. Děti si tak užijí spoustu legrace a mohou nasbírat celou kolekci unikátních rostoucích zvířátek či dinosaurů, jež ožijí v jejich hrách.

Plyšové zvířátko s překvapením

Roztomilé zvířátko COCO z heboučkého plyše a s velkýma zářivýma očima na vás čeká ve stylovém papírovém kornoutku, na jehož dně se navíc ukrývá ještě malá figurka mláďátka. Vybírat lze z 11 druhů okouzlujících zvířátek.

Přivítejte jaro v pokojíčku

S kouzelnou KYTIČKOU FLÓRA MAGICA v květináči, která reaguje na sluneční světlo a teplo, snadno rozkvete každý pokojíček. Stačí ji postavit na slunné a teplé místo (třeba na okenní parapet) a počkat, až rozevře okvětní lístky a odhalí své tajemství. Ukrývá v sobě totiž malého Květináčka, roztomilé zvířátko, které lze povozit na stonku jako na kolotoči. V balení najdete také barevné obrázky různých domečků, kterými lze ozdobit květináč.

Více informací na www.bambule.cz a www.sparkys.cz

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Velikonoční překvapení”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *