Rubriky

Víte co bude nejvíc trendy ve špercích? My to víme jako první

Letošním trendem neboli dokonalým doplňkem k bezchybnému outfitu je řetízek s klíčem. Možná můžeme říci i řetěz s klíčem. Libovolně dlouhý. Tak, abyste se cítili dobře. Materiál řetězu může být téměř libovolný, ale musí to být kov. Ať již se jedná o zlato, stříbro, platinu nebo ocel.

A proč klíče? Na to nám odpovídá stylista a vizážista, módní guru a ikona české fashion scény Kája Pavlíček, který připravil novou kolekci módních doplňků ve spolupráci s JO na šňůrce.

„Proč jsem letos vybral řetězy a klíče? Řetěz je symbolem síly a soudržnosti. Představuje pospolitost a ukazuje nám, že vše souvisí se vším, že vše je propojené a dohromady to tvoří celek. A kov odpradávna symbolizuje sílu a energii. A to teď myslím potřebujeme všichni.

A klíče? Klíč je symbolem nalezení nebo objevení. Je symbolem otevření něčeho nebo může být i cestou. Klíč můžeme mít pro odemknutí k úspěchu, pro otevření svého srdce nebo pro nalezení cesty k druhému. Možná i pro nalezení sebe sama, což je nyní hodně aktuální téma.“ odpovídá Kája Pavlíček.

Novou kolekci řetězů s klíči Káji Pavlíčka můžete vidět spolu s dalšími designovými doplňky z dílny JO na šňůrce na módní přehlídce veletrhu For Beauty 2022 v pražských Letňanech v pátek 7.10. od 13.00.
A pozor, předváděné doplňky bude možno i zakoupit.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Víte co bude nejvíc trendy ve špercích? My to víme jako první”

Napsat komentář