Rubriky

Vůně navržené pro sportovce

Značka adidas body care představuje čtyři nové vůně speciálně navržené pro životní styl sportovců. Již dlouho je známo, že vůně mohou ovlivnit naši náladu a spouští vybrané oblasti emočního centra mozku. Ve spolupráci se světovými sportovci a vědci vytvořil adidas jedinečnou řadu vůní, založenou na stavu mysli sportovců. Vůně tak aktivují konkrétní oblasti mozku, které vás burcují k lepším sportovním výkonům. Kolekce obsahuje čtyři nové vůně pro muže a ženy: STRIKE, UNLEASH, CHARGE a UPLIFT.

STRIKE (EdT 50 ml)

Svěží květinová vůně inspirovaná fotbalisty je zaměřena na rychlost & přesnost.

Tato dynamická vůně se otevírá zelenými, citrusovými tóny jablka a bergamotu. Čisté, aromatické srdce levandulového oleje a vůně březových listů se rozvine v silný, mužný základ se zemitým nádechem mechových tónů a pačuli. S každým úderem se uvolní tvoje energie.

UNLEASH (EdT 50 ml)

Květinově ovocná vůně inspirovaná fitness ženami je zaměřena na emoce & pohyb.

Vůně má výrazné tóny červeného pomeranče, manga a mandarinky, které oživují smysly. Svěží květinové srdce kontrastuje s teplými tóny pryskyřičného cedrového dřeva, čokoládovou pralinkou a elegantními tóny pižma. Nekonečná životní energie pramenící ze sportu.

CHARGE (EdT 50 ml)

Svěží dřevitá vůně inspirovaná běžci je zaměřena na pozitivní emoce.

Vzrušující vůně s říznou kombinací grapefruitu a kumquatu přechází do pikantních a pryskyřičných tónů. Tím se uvolní aromatická směs slané borovice, vůně jablek, jalovcových bobulí a pelargonie na jemném dřevitě-pižmovém základu s tóny cedrového dřeva a kašmíru. Naplň svůj život pozitivní energií z běhu.

UPLIFT (EdT 50 ml)

Květinově ovocná vůně inspirovaná běžkyněmi je zaměřena na pozitivní emoce.

Tato oživující vůně se otevírá výraznými citrusovými a zelenými tóny, které přináší okamžitý výbuch čerstvosti, než se plně rozvine rafinované květinové srdce s ovocnými tóny růže. Dřevité a pižmové akordy pak dodávají vůni potřebnou hloubku. Každodenní životní povzbuzení s tvými běžeckými úspěchy.

Nová kolekce vůní adidas je dostupná od září 2019.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vůně navržené pro sportovce”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *