Rubriky

Vůně pro čerstvě zamilované

Ať už věčná, vášnivá či nekonečná, láska je tou nejdůležitější ingrediencí Éclat d’Arpège od značky Lanvin. Už od svého legendárního zrodu je oslavou všech podob lásky, jak ji jen během lidského života poznáváme. Nyní se Éclat d’Arpège představuje ve své nové podobě – jiskřivé, labužnicky rozverné a nekonečně svůdné Éclat d’Arpège Sheer.

Když se jí nadechnete, je to, jako by vás prostoupila samotná esence radosti a štěstí, jak je cítí všichni čerstvě zamilovaní. Stane-li se vaší průvodkyní, pak se vám nebude zdát nic těžké a život se změní na nekonečný sled příjemných zážitků a poznávání.

Éclat d’Arpège Sheer je utkána z něžných, svěže zelených, květinových a ovocných tónů. Otevírá se radostnou zvonkohrou mandarinky a pithaye (známé také jako dračí ovoce) doplněnou o vodní nótu lotosových lístků. Srdce září nezaměnitelnou ženskostí charakterizovanou bohatou kyticí pivoněk, konvalinek a průzračného vodního jasmínu.  V závěru dostává prostor kompozice ambrově dřevitých tónů navozujících jemně hřejivé vyznění umocněné bílým pižmem.

Emblematický a jednoduše identifikovatelný flakón Éclat d’Arpège zdobí proslulé logo, kde se zakladatelka značky Jeanne Lavin sklání ke své malé dceři. Symbol oslavuje intimní a něžný moment mezi matkou a jejím dítětem a vyjadřuje nekonečnost mateřského citu. Stejně jako u jeho předchůdců zdobí i tentokrát hrdlo flakónu „prsten“ a na špičce uzávěru se třpytí „diamant“.

K dostání ve vybraných sítích parfumerií.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vůně pro čerstvě zamilované”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *