Rubriky

Vůně s hlasem Lady Gaga

Valentino uvádí Voce Viva, vůni s vlastním hlasem, která oslavuje individualitu a jedinečnou vnitřní sílu každého z nás. Valentino prostřednictvím Voce Viva vyzývá ženy, aby se nebály pojmenovat svá nejtajnější přání, inspirovaly ostatní a byly samy sebou. Vůně je tak propojením mezi vaším hlasem a vaší vůní. Stejně jako hlas je i vůně něčím osobním a intimním. Proto vůně vzdává hold hlasu každé ženy jediným prohlášením: Můj hlas. Má síla. Voce Viva Eau de Parfum je oslavou rozmanité ženskosti, typické pro značku Valentino.

Za květinovou dřevitou vůní, která oslovuje každou ženu k oslavám vlastního hlasu, stojí parfuméři Honorine Blanc a Amandine Clerc Marie. Vůně se otevírá italským bergamotem, který je zjemněný mandarinkou. Pomerančový květ a gardénie tvoří bohatý květinový buket vůně, zatímco mech přináší neočekávanou intenzitu ve spojení s vanilkou. Jemný květinový buket se díky intenzivnímu akordu mechu stává až návykovým. Vůně tak nechává každou ženu zářit energií naplnění a sebevědomí. „Věřím, že dnes se pravá síla skrývá ve schopnosti sdílet emoce,“ říká Pierpaolo Piccioli.

Flakon naplno ztvárňuje hodnoty módního domu Maison Valentino a ženskosti vůně Voce Viva. Průsvitný krychlový flakon v sobě nese zlatavou vůni. Na bocích jsou prohlubně ve tvaru písmena V, díky kterým flakon přirozeně padne do ruky. Hroty typické pro značku Valentino zdobí zlaté víčko a hrdlo flakonu a prohlubují tak propojení vůně s módními kolekcemi značky.

Ambasadorkou Voce Viva je Lady Gaga. Tato výjimečná hvězda s úžasným hlasem je jedinou umělkyní, která během jednoho roku obdržela Oscara, Grammy, BAFTA a Zlatý glóbus za svůj fantastický výkon ve filmu Zrodila se hvězda (A Star Is Born). Lady Gaga je hlasem generace, který inspiruje miliony lidí po celém světě již déle než jednu dekádu. Se značkou Valentino přitom tato zpěvačka sdílí více než jen italský původ. Ztělesňuje respekt k individualitě každého z nás a odvahu být tím, kým doopravdy jste. Reprezentuje tak stejné hodnoty jako Valentino. „Buďte sami sebou, milujte, kým jste a nikdy se nevzdávejte svých snů,“ radí Lady Gaga.

Vůně je dostupná v 30ml, 50ml a 100ml verzi. Cestovní 10ml verzi je možné nalézt exkluzivně Beauty to Go sekci Sephory.

Valentino Voce Viva reprezentuje hlas, který vyzývá všechny ženy, aby žily své sny a inspirovaly ostatní, zatímco oslavuje individualitu každé z nich.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vůně s hlasem Lady Gaga”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *