Rubriky

Vůně slunce a svobody

Nová vůně Chloe Nomade Eau de Toilette je sluneční interpretací původní Eau de Parfum a obsahuje přírodní přísady, které do úchvatné kompozice spojil parfumér Quentin Bisch.

Živoucí a podmanivá hebkost liči se představuje v úvodních tónech ztvárňujících samotnou esenci zářivé ženskosti. Frézie přináší vůni komplexní nuance a jemný uhlazený květinový ráz. Výrazný aspekt španělského mechu zvýrazňuje všechny jemné odstíny této zářivé vůně.

Flakon inspirující k dálkám

Zaoblené linie Eau de Toilette hledaly inspiraci ve výpravě, která se započala s Nomade Eau de Parfum. Hravá kompozice průsvitných prvků propouští dovnitř zářivé růžové světlo.

Sluneční žena

Stejně jako u Eau de Parfum nafotil kampaň na Nomade Eau de Toilette slavný Ryan McGinley v Rádžastánu. Nechal se inspirovat vzdušným tématem oblohy pokropené mráčky a zalité úchvatnými odstíny západu slunce. Ariane Labed má zavřené oči, vlasy jí vlají ve větru a je otevřená všem možnostem.

Múza

Ariane Labed se opět stala tváří nomádské ženy, která miluje svobodu. Je ženou Chloé.  Je plná slunce, přirozenosti a nenapodobitelné elegance.

Doporučená prodejní cena distributorem Sirowa Czech a Sirowa Slovakia:

Chloé Nomade EDT 30 ml za 1 450 Kč / 55 €, 50 ml za 2 050 Kč / 77 €, 75 ml za 2 450 Kč / 93 €

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vůně slunce a svobody”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *