Rubriky

Vůně z hlubin divočiny

Davidoff Parfums představuje novinku DAVIDOFF RUN WILD plně přijímající myšlenku rovnosti žen a mužů. Muži a ženy Run Wild jsou si vědomi toho, že žijí ve dvou vzájemně se doplňujících realitách – ve vzrušujícím rytmu městského světa a v neprozkoumaných tajemných hlubinách divočiny. Divokost pro ně není pouze oddělený koncept či pouhá abstrakce. Je do značné míry součástí toho, kým jsou. Cení si svého nezcizitelného práva osvobodit se od každodenních omezení a zábran. Hluboký vztah k přírodě projevují na svých cestách za novými zkušenostmi.

 

Pánská vůně Run Wild kombinuje více než šest přírodních složek a vzdává hold nespoutané a autentické přírodě. Divoká levandule z amerického jihovýchodu vytváří v srdci neopakovatelnou svěžest, která tvoří základ celé vůně. Tato ultraodolná rostlina dokonale ilustruje hlavní myšlenku vůně Run Wild. Daří se jí růst a prospívat i v těch nejextrémnějších klimatických podmínkách a v té nejvyprahlejší půdě. Její mírně slané a velmi svěží noty kompletně inovují koncept chladivé svěžesti.

Dámská vůně Run Wild kombinuje skvělý cit mistryně parfumérky Aliénory Massenet a luxusní couture styl Emilie Coppermann. Jde o šťavnatou ovocnou květinovou kompozici založenou na čichové reminiscenci. Vůně byla inspirována vzpomínkou na lahodný pistáciový krém. Nepravděpodobná, ale brilantní kombinace představuje skutečně jedinečné vrchní noty. Velmi krémová, vysoce delikátní a mírně nezbedná, tato vůně evokuje svobodu a smyslnost. Zelené pistácie jsou doplněny rubínově červeným granátovým jablkem. Toto vydatné a šťavnaté ovoce vytváří intenzivní explozi chutí, což přispívá k lákavosti pistáciového krému.

Ideály Davidoff jsou relevantní i dnes. Ve světě zrychleném neustálými změnami a vyčerpávající okamžitostí se zůstat soustředěný a stát nohama pevně na zemi stalo ještě obtížnější než kdykoli předtím. Je čím dál tím těžší ignorovat neustálé nároky okolí a zůstat v kontaktu s našimi skutečnými niterními touhami.

Davidoff Parfums nám připomíná, že cesta zpět k našemu vnitřnímu já vede skrz přírodu samotnou. Zkoumání světa, znovuobjevení jeho krásy a magie nám dodává sílu. Umožňuje nám se zklidnit, najít ztracenou rovnováhu a znovu se spojit se sebou samými. Pro ty, kteří vědí, jak naslouchat, je příroda nesrovnatelným průvodcem a nekonečný zdrojem síly a sebedůvěry.

Vůně Davidoff Run Wild jsou dostupné od května 2019 ve vybraných parfumeriích.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vůně z hlubin divočiny”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *