Rubriky

Výlet do Skotska

Už jste navštívili Skotsko? Tak byste si měli pospíšit, než proběhne brexit… Průvodcem vám bude nová SCOTLAND COLLECTION od značky OPI. Kolekce obsahuje 12 nových odstínů laků na nehty inspirovaných skotskou krajinou, tradicemi a zvyky. Tammy Koslowski, majitelka NAF! salonu v Glasgow, odhaluje 4 základní trendy v úpravě nehtů.

1) Kostkované vzory

Podzimní sezona přináší módní kostkované designy, ve Skotsku samozřejmě inspirované místními tartany. Podle Tammy je možné klasický kostkovaný vzhled oživit třpytkami, případně kostky namalovat na „tělový“ základ.

2) Kovové dekorace

Punkový styl na nehtech můžete podtrhnout různými kovovými efekty, například cvočky nebo kroužky. „Líbí se mi použití kovových odstínů ke zvýraznění špiček nehtů, nebo naopak měsíčku u kořene nehtu,“ říká Tammy a dodává, že ráda používá 3D ozdoby na palce a prsteníčky.

3) Negativní efekt

Zdobení přírodně vypadajících nehtů je dalším výrazným trendem tohoto podzimu. Podle Tammy je nejdůležitější vytvořit perfektní základnu pro zdobení – tedy krémové, tělové nebo světle růžové nehty. Pak už je na vás, jestli jaké zvolíte designy.

4) Efekt sušených květin

Květiny nejsou jen symbolem jara. Podle Tammy je možné použít květinové motivy i v této sezoně, třeba na tmavě fialovém základu. Ideálně to udělat tak, aby vypadaly květy jako ponořené do barvy.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Výlet do Skotska”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *