Rubriky

Výživová poradkyně Gabriela Peacock oslavila čtyřicítku

Gabriela Peacock Báňová, česká rodačka a zároveň nutriční poradkyně britské královské rodiny, oslavila před měsícem své čtyřicátiny. Na oslavě nechyběla princezna Eugenie, herečka Joan Collins nebo James Blunt.

S rodinou

S manželem

Modelka, která se stala nutriční poradkyní a údajně sestavovala předsvatební dietu prince Harryho a princezny Eugenie, má úžasně realistický přístup ke zdravému stravování. Gabriela také vyvinula svoji značku doplňků stravy GP Nutrition, jež pomáhá zaneprázdněným lidem, kteří se chtějí starat o svůj vzhled a zdraví. Mezi její klienty patří řada světových osobností, moderátor Jeremy Clarcson nebo modelka Jodie Kid. Rodačka z Pardubic oslavila své kulaté narozeniny (10. srpna 1979) v St. Tropez. Na třídenní oslavu pozvala blízké přátele především z Londýna, kde žije již déle než 20 let. Mezi oslavenci nechyběla princezna Eugenie, herečka Joan Collins, slavná make-up artistka Charlotte Tilburry nebo James Blunt s manželkou. Nechyběli ani zástupci z Pardubic.

Gábina vyrostla v České republice (v Pardubicích), nyní ale žije v Notting Hillu se svým manželem, manažerem hedgeového fondu, a jejich třemi dětmi, Maiou (8), a dvojčaty Iris a Casparem (2). I když propaguje svou vlastní značku suplementů, aby se hladina živin „dostala na správnou úroveň“, a nabízí také redukční programy pro ty, kteří potřebují rychlé výsledky, její zásadní přístup ke každodennímu stravování je zarputile jednoduchý. A má poměrně širokou podporu: Peacock údajně pomáhala svým přátelům princezně Eugenii a princi Harrymu dostat se do formy před jejich velkým dnem, mezi její klienty patří celebrity jako Jodie Kitt, Katherine Jenkins, James Blunt i Anna Friel.

To, co Gábinu od mnoha nutričních specialistů v oblasti celebrit odlišuje, je její snaha o rovnováhu, oproti extrémnímu držení diet. „Nejzásadnější věcí ve spojitosti s celkovým pocitem pohody a také snižování váhy je udržování hladiny krevního cukru,“ vysvětluje. „Což znamená bílkovinu s každým jídlem, pravidelné svačiny a správnou skladbu jídla.“ Obecně doporučuje ideálně pět chodů denně ve formě tří hlavních jídel a dvou svačinek v podobě bílkoviny a vláknitých sacharidů a ovoce a zeleniny. „Změny, které nastanou jen tím, že udržujete krevní cukr v rovnováze, jsou úžasné, ať už jde o hladinu energie, spánek, to, jak se během dne cítíte – a také udržení váhy. K hubnutí potřebujete co nejvíce omezit inzulinové a glukózové výkyvy.“

„Ve velké omezování nevěřím,“ trvá na svém. „Domnívám se, že to lidi akorát stresuje. Nebudu lhát a tvrdit, že můžete pít, jak se vám zachce, ale můžete si vybrat dny, kdy si dáte skleničku vína. Pár čtverečků tmavé čokolády si můžete dopřát denně. A vyberte dny, kdy si k obědu dáte těstoviny, dokud nebudete na své ideální váze a pak se vrátíte k normálnímu režimu. Udržitelnost je důležitá a přímo napojená na váš pocit spokojenosti.“

 

S Joan Collins

S kamarádkami

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Výživová poradkyně Gabriela Peacock oslavila čtyřicítku”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *