Rubriky

Workshop pro kosmetičky … odbornost je základ úspěchu.

Rádi bychom Vám představili projekt „Kosmetická škola Visage“. Jedná se o studijní turnus složený z několika odborných částí. Je vytvořen na základě zkušeností z podnikání v kosmetickém oboru. Jedná se o nádstavbové  zájmové studium nikoli akreditovaný kurz.
Projekt je velmi úzce zaměřen na základy kosmetické teorie a praxe, zahrnuje v sobě učení o fungování kůže, o chemických a účinných látkách a jejich vlivu na pleť, praktické dovednosti a propracovaný 5ti-stupňový systém k úspěšné péči v kabině, včetně prodeje domácí péče nenásilnou formou.

Celý projekt jde za hranice klasických kurzů tak, abyste byli schopní nejen dobře zhodnotit příčiny stavu pleti, nastavit dobrou kabinetní i domácí péči a vnímat tělo jako jeden celek, ale také abyste dokázali popsat vše, co s pletí souvisí a dát fundované odpovědi svým klientům.

Naučíte se jak prodávát, aniž byste byli obchodníky, bez stresu a obav. Budete umět pracovat s klientelou a kartotékou. Neopomeneme práci s diářem, tvorbu FB profilu a Vaší samostatné image nezávisle na Vaší značce.

 Vaše péče bude učinná s požadovanými výsledky a Vy si tak získáte  důvěru  svých zákazníků. Kosmetický obor se stále vyvíjí a je o celoživotním vzdělávání. Proto vznikl tento ucelený blog 7-mi seminářů. Je určen všem akreditovaným kosmetičkám, které chtějí mít prosperující studio se stálou a spokojenou klientelou, důstojný příjem a úspěšně podnikat ve svém oboru. Celý zájmový projekt je zaměřen na aktivní spolupráci, tedy  prakticky si vše vyzkoušíte a nebudete jen sedět.

Pracujeme výhradně s profesionální značkou OXYNERGY CZ, která se pyšní vysokou kvalitou zpracování aktivních látek a je lídrem na kosmetickém trhu v několika zemích světa. Značka je určená  také  pro odborné dermatology a kosmetická studia. Je zaručena vysoká kvalita a také dává nové možnosti v oblasti péče o pleť, díky variantě upravovat krém či masku přímo na míru daného klienta.

 Workshop  je  vypsán  na 7 seminářů.

13.04.19  Zahájení
11.05.19
15.06.19
21.09.19
19.10.19
16.11.19
14.12.19 Zakončení a test

Začátek  je vždy  v 9.00 a předpokládaný konec v 18.00 hod

Místo konání

Hotel Mazanka Praha

Za Vodárnou 1013/1, 182 00 Praha 8

Více informací a přihlášky na: www.kosmetickaskolavisage.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Workshop pro kosmetičky … odbornost je základ úspěchu.”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *