Rubriky

Xperience – nová vůně Christiny Aguilery

Parfém Xperience odhaluje různé tváře osobnosti této světoznámé superstar, symbolizuje její sebevědomí, krásu, upřímnost a nové začátky. „Chtěla jsem, aby Xperience umožnila každé ženě cítit se nezávisle, sebevědomě a krásně. Vůně zachycuje moji vlastní cestu k propojení se se svým pravým já – a zároveň vyzařuje růst a vzrušení z toho, co přichází,“ říká Christina Aguilera.

Každá z Christininých osobitých vůní oslavuje smyslnou stránku ženskosti. Její kolekce zahrnuje klasickou vůni Christina Aguilera, flirtem nabitou By Night, svádivou Red Sin, nadčasovou Unforgettable, elegantní Woman, neodolatelnou Touch of Seduction, okouzlující Glam X a tajuplnou Violet Noir. Xperience odhaluje Christinu v úplně novém světle – jde o doposud nejintimnější vyjádření její osobnosti prostřednictvím vůně.

Vůně Xperience

Hlava: Hřejivé a svůdné spojení plumérie, hlohu a italského bergamotu vás přitáhne k sobě a obklopí jako intimní objetí.

Srdce: Smyslné květinové tóny pomerančového květu, v noci kvetoucího fialového lotosu a temně rudých pivoněk se navzájem prolínají a vytvářejí osobitou stopu vyzývající přijít blíž.

Základ: Pokušení sílí s rozvíjejícím se základem složeným z jiskřivých tónů ambry, aromatického Tolu balzámu a vzácného mahagonového dřeva, jež dotvářejí dokonale hypnotický čichový zážitek.

Design: Vzhled flakonu navazuje na předchozí – nechybí na něm elegantní krajkový vzor, tentokrát ve stříbrném provedení. Flakon ve tvaru přesýpacích hodin je pokrytý hladkým bílým povrchem s okouzlujícími duhovými odlesky.

Vůni zakoupíte od listopadu v síti drogerií dm.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Xperience – nová vůně Christiny Aguilery”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *