Rubriky

Z lásky darované potěší nejvíce

Je krásné dávat najevo malým dárkem své velké city. Nemusí to být jen na Valentýna a nemusí to být jen partnerce či partnerovi. Můžete obdarovat svoji dospívající dceru, maminku, přítelkyni, snachu i tchyni. Šperk z bílého kovu je elegantní a hodí se ke každé barvě a vhodně doplní každý outfitu, i ten trochu sportovní. A navíc, na rozdíl od zlata, dokáže rozzářit vaši tvář. A tím ji rozjasnit a omladit. Legendy praví, že stříbro je stálejší. Doslova praví, že stříbro je z kostí bohů, zlato jen z jejich svalů. A stříbro bylo u starověkých šperkařů velmi oblíbené. Dokázali z něj vyrábět trůny, nádobí, postroje na koně, zbraně i překrásné šperky.

Stříbrné šperky jsou jako dárek velmi dobrou volbou i dnes. Jsou podvědomě symbolem stálosti. Doporučujeme vybírat stříbrné šperky u ověřených výrobců a značek, které garantují kvalitu svých výrobků a také kvalitu následných zákaznických služeb, např. při opravách, čištění i reklamacích.

Například české stříbrné šperky PRAQIA mají svůj osobitý rukopis. Snoubí se v nich šmrnc evropského designu, vysoká kvalita sterlingového stříbra a dlouhá tradice českého šperkařství. Speciální způsob kombinace ruční výroby a moderní laserové technologie umožňuje vyrábět i velice jemné detaily, které připomínají ornamenty a filigrány. Designéři šperků Praqia se nechali inspirovat tradičním uměním Orientu, symboly lásky a víry, magickou krásou rozkvetlých květin i tajemnými silami přírody a vesmíru. Šperky vypadají elegantně a křehce, přitom jsou nečekaně pevné a lehké. Jsou vyrobeny v České republice z kvalitního stříbra bez příměsí alergenů či škodlivých látek.

Více na www.praqia.cz

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Z lásky darované potěší nejvíce”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *