Rubriky

Záblesk nekompromisní ženskosti

Vůně plná elegantní brilance, TOM FORD MÉTALLIQUE, okouzluje své obdivovatele pulzujícím zábleskem moderní a nekompromisní ženskosti. Je komplexní, zářivá a v plném květu. Nablýskaná zbroj návykových aldehydů obepíná živoucí srdce ze smyslných bílých květů jako vzácná kovová Venuše v květech.

TOM FORD MÉTALLIQUE se otevírá hotovou záplavou jako pírko lehkých aldehydů a rozlévá se po pleti jako vyšívané metalické šaty, nádherné kovové pouzdro, kterému na třpytivosti přidává kontrast řízných nót vert de bergamot a energického růžového pepře.

Pod chladivou slupkou MÉTALLIQUE tepe okázalé květinové srdce. Tento kontrast ještě umocňuje něžný motiv bílých kvítků lilku, které předcházejí růži a vynikají komplexním kořeněným charakterem. Akord dále podporují jemné tóny konvalinky a opojný nektar heliotropu.

Semena ibiškovce pižmového přispívají hřejivostí, dřevitý ráz tónů peruánského balzámu z vonodřevu zase přináší hutnost a hloubku. Spolu s vrstvami jemné vanilky a krémového santalového dřeva v závěru vniká zaoblené kontrastní vyvonění, které posiluje příjemný průběh vůně i metalický třpyt úvodu kompozice.

Flakon odráží zářivou krásu vůně. Stříbrná lahvička má zlatavý metalický štítek a uzávěr ve stejné barvě. Vůně budou dostupné v 50ml a 100ml velikosti.

Zakoupíte ve vybraných parfumeriích Douglas a Sephora.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Záblesk nekompromisní ženskosti”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *