Rubriky

Zahalte se do puntíků!

Dodejte svému jarnímu šatníku dávku stylového retra v podobě roztomilých puntíkovaných kousků! Tento nadčasový a hravý vzor vás chytne za srdce! Potěšte se v tomto krušném období něčím hezkým a dejte šanci puntíkům. Vyberte si z aktuálních kolekcí Cellbes, Deichmann, Esprit a F&F.

Puntíky jsou tu s námi neuvěřitelně dlouhou dobu. První větší úspěch slavily ve 40. letech 19. století, kdy se staly nepostradatelnou součástí společenských večírků. Dámy v puntíkovaných róbách, tančící oblíbený tanec těchto dob, polku, se zasloužily právě o všem známý anglický název pro tento vzor, takzvaný „polka dot“.

Přibližně od 30. let 20. století se staly puntíky synonymem pro moderní ženu. Postupem času se stávaly čím dál oblíbenějšími. Puntíky na černé, bílé, modré či červené byly součástí šatníku každé milovnice tehdejší módy. Později se tento vzor přenesl i do umění či domácností. Určitě se i u vás doma skrývá něco puntíkatého.

Puntíky jsou nestárnoucím trendem, který by vám ve skříni rozhodně neměl chybět. Proměňte se v elegantní a sebevědomou dámu, nebo naopak v něžnou dívku v puntíkovaných šatech, která má před sebou celý svět. Puntíkatá móda se dá nosit na milion způsobů a stylů. Zakomponujte ji i do toho svého.

V této sezoně se nejčastěji nosí v klasické černo-bílé kombinaci, hitem jsou ale i puntíky na modrém, béžovém či sytě barevném podkladu. Puntíkovaný vzor se vyjímá i na denimu, obuvi či módních doplňcích. Tak který kousek bude ten váš?

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zahalte se do puntíků!”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *